Keremcem 'e yetişti!

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2019 14:42
Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019 15:44

atv'nin her bölümü merakla beklenen dizisi , seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Keremcem, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yayın saatine yetişebilmek için her yolu denediğini takipçileriyle paylaştı.

Kimse Bilmez'in yeni bölümüne yetişmek için!

Başarılı oyuncu Keremcem, dün akşam yayınlanan Kimse Bilmez'in dördüncü bölümünü evinde izleyebilmek için her yolu denedi. Set çıkışı sıkışan trafikte mahsur kalan Keremcem, aracından inerek soluğu metroda aldı. Metroda ayakta seyahat ederken takipçileri için bir de fotoğraf paylaşan Keremcem, trafiğin kendisi için engel olamayacağı mesajını verdi. Keremcem, paylaştığı fotoğrafın üzerine; "Trafik bile #KimseBilmez'in yeni bölümüne yetişmeme engel değil. Saat 20:00'da @atvturkiye'de görüşmek üzere" yazarak takipçilerine seslendi.

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera eksik olmuyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Etiketler: kimse bilmez

diğer haberler

Keremcem ''Kimse Bilmez'e yetişti!
Yıllar sonra ailesinin kökenini Kapadokya'da öğrendi!
Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
"Müge Anlı ve Dostları Aşevi" büyümeye devam ediyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Temmuz Perşembe neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN