Kimse Bilmez kadrosuna usta isim de eklendi!

Giriş Tarihi: 07 Ekim 2019 22:19

Pazar akşamları atv'de yayınlanan ve her bölümüyle seyircisinin beğenisini toplayan Kimse Bilmez'in oyuncu kadrosuna başarılı bir isim daha dahil oldu.

Kimse Bilmez'in kadrosuna Fatma Karanfil dahil oldu!

atv'nin Baba Yapım imzalı dizisi Kimse Bilmez'in oyuncu kadrosu güçlü bir isim daha dahil oldu. Diziye, daha önce onlarca dizi ve sinema filminde yer alan Yeşilçam'ın usta isimlerinden Fatma Karanfil dahil oldu. 16'ncı bölümden itibaren ekranlarda olacak Karanfil, Keremcem'in eski eşinin annesi "Nilüfer" karakterini izleyiciyle buluşturacak. Daha önce atv'de yayınlanan "Bahtiyar Ölmez" dizisinde "Hafize" karakterine hayat veren 51 yıllık usta oyuncu, bu defa yine atv ekranlarında Kimse Bilmez'de çok özel bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği dizinin Yönetici Yapımcılığını Osman Enes Yakut üstleniyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Adnan Biricik, Asya Taşkın ve Beran Özel gibi isimler de yer alıyor.

Kimse Bilmez'in 16. Bölüm Fragmanını izlemek için tıklayın!

Etiketler: kimsebilmez

diğer haberler

Kimse Bilmez'e usta isim!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN