Adım adım idama yaklaşan Demir özgürlüğüne kavuştu!

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2019 12:19

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE BZÇ SON BÖLÜM İZLE

Adım adım idama yaklaşan Demir özgürlüğüne kavuştu!

'da dün akşam yine nefesler tutuldu. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ına gerçekleştirdiği atv ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen 'Bir Zamanlar Çukurova'nın 41. bölümünde aylardır cezaevinde bulunan Demir özgürlüğüne kavuştu. Üstelik adım adım idama yaklaştığı düşünülürken gelen tahliye haberiyle çiftlikte adeta bayram havası yaşandı. Hünkar'ı da Hatip Ağa'yı da dolandırarak Paris'e kaçma planı yapan Şermin'in planları suya düştü. Merdivenden yuvarlanıp hastanelik olan Saniye'nin başında bekleyen Hünkar, Şermin'i de gökte ararken yerde bulmuş oldu. Şermin'in gözlerini açmasını bekleyen Hünkar, sonunda amacına ulaştı. İstediği itirafı da alan Şermin, ifadesini değiştirdi. Evine davul – zurna eşliğinde gelen Demir, Züleyha ile arasında adeta duvar ördü.

Züleyha masumiyetini kanıtlayabilecek mi?

Herkesin gözünde suçlu olan Züleyha'nın masumiyetinin ispat edilmesi Haminne'yi ziyarete gelen bir komşunun eline kaldı, ancak durum değişmedi. Züleyha, 41. Bölümde herkesin gözünde suçlu olarak kaldı.

Züleyha ile Yılmaz birlikte kaçtılar mı?

Demir'in tahliye haberini alan Yılmaz, çiftliğe geldi. Ortalıkta kimsenin olmamasını fırsat bilen Züleyha ve Yılmaz birbirlerine olan aşklarını bir kez daha itiraf ettiler. Yılmaz'ın uzaklara kaçma fikrine Züleyha olumsuz yanıt verdi.

Demir'in tahliyesi Çukurova'da dengeleri değiştirdi! Hünkar ve Demir birlikte hareket etmeye devam edecek mi? Züleyha, Yılmaz'ın birlikte uzaklara kaçma fikrine ne yanıt verecek? Tüm bu soruların cevapları önümüzdeki hafta Perşembe akşamı saat 20.00'de atv'de cevap bulacak.

İzlemek için tıklayın!

Etiketler: bir zamanlar çukurova

diğer haberler

Adım adım idama yaklaşan Demir özgürlüğüne kavuştu!
Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Büşra Elmas nerede?
Züleyha'nın gözyaşları!
Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor! | Anne baba hakları nelerdir?
Hercai 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? | Hercai yeni bölüm fragman |
Bir Zamanlar Çukurova | Neşe Karaböcek - Kulakların Çınlasın!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN