Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2019 11:32
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019 11:33

Bir Zamanlar Çukurova 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? Hangi gelişmeler yaşanacak? Devlerin aşkı Çukurova'yı yangın yerine çevirdi. Bir Zamanlar Çukurova 48. Bölümüyle 20.00'de atv'de!

Fekeli'nin Hünkar'a evlilik teklifi etmesi Çukurova'yı birbirine kattı. Fekeli'nin 40 yıl gecikmiş teklifi sonrası başta Hünkar olmak üzere herkesi şoka sokmuştur. Adeta çılgına dönen Demir, Fekeli'nin üzerine yürür! Yılmaz ise hala, babasının intikam peşinde olduğunu düşünür.

Şermin ve Behice, devlerin aşkına karşı!

Fekeli'nin evlilik teklifi Çukurova'yı yangın yerine çevirir. Çukurova ahalisi 'devlerin aşkı' haberini konuşmayı bitirmeden, "Fekeli'nin evlenme teklifi" dedikoduları bambaşka bir tarafa çevirecektir. Fekeli'nin, gazete haberi ile ihtiyaç duyduğu teselliyi kollarında bulacağını hayal eden Behice, evlilik teklifi haberiyle yıkılır! Pes etmeye niyeti olmayan Behice, soluğu Şermin'in yanında alır.

Gülten kim kaçırdı?

Gülten'e aşkından vazgeçmeye asla niyeti olmayan Çetin, onunla konuşmanın ve ikna etmenin yollarını aramaya devam ediyor. Ancak gündüz vakti Gülten'in bahçe duvarının arkasından kaçırılması, her şeyi değiştirecektir! Gülten, yüzleri kapalı iki kişi tarafından kaçırılır!

Gaffur ve Saniye'nin zorlu seçimi!

Gazete haberinin peşi sıra gelen teklif Demir'i çıldırtmıştır! Annesini de onunla ilgili hiçbir şeyi de görecek gözü yoktur! Bu öfkeden Gaffur ve Saniye de nasibini alacaktır! Karı koca zor bir seçim yapmak zorundadır.

Müjgan gücünü Züleyha'ya karşı kullanıyor!

Aradaki duvar kalktığından adeta göz göze oturan Müjgan ve Züleyha arasındaki soğuk savaş, artık sözlere de dökülmeye başlar. Müjgan artık Züleyha'ya meydan okuyabilecek güçtedir! Fekeli ve Hünkar tüm Çukurova hayretler içindeyken ömürlerinin sonbaharını birlikte geçirmeye "Evet" diyecekler mi? Hünkar, Züleyha'nın gözünün önünde ondan çaldığı mutluluğa 40 yıl sonra kavuşacak mı? Demir annesinden, Yılmaz babasından tamamen vazgeçecek mi? Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 49. Bölüm Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

Etiketler: birzamanlarçukurova

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Yıllar sonra ailesinin kökenini Kapadokya'da öğrendi!
Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
"Müge Anlı ve Dostları Aşevi" büyümeye devam ediyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Temmuz Perşembe neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN