Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm kesintisiz izle!

Giriş Tarihi: 03 Aralık 2019 15:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 150. Bölümünde neler olacak?

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Reyting rekormeni dizinin 150. bölümünde neler olacak? İşte ipuçları...

İçlerindeki hain açığa çıkıyor!

Çakırbeyliler, büyük düşmanı yok edebilmek adına daha küçük gördükleri bir düşmanla el sıkışmaya razıdırlar. Para söz konusu olduğunda herkesle işbirliği yapabilecek olan Sınırsızlar ile Altan'ın ortaklığını bitirmek için bir plan yaparlar. Altan ise düşmanı düşmana kırdırmak için yapılan plana karşılık derhal harekete geçecektir. Haşmet, yaptığı teklife 'evet' cevabını alabilmek umuduyla son bir kez daha Emine ile görüşür. Ablasının ona ihanet ettiğini düşünen Tipi ise daha fazla sakin kalamaz ve öfkesini dindirebilmek için soluğu Haşmet'in kapısında alır. Masanın bir üyesi olmasının yanında, Çakırbeylilerle akraba olan Haşmet'in ölüm kararını tek başına veren Tipi, bu hareketiyle herkesin sabrını zorlayacaktır. Behram'ı öldürerek bir hainden kurtulduğunu düşünen masa üyeleri ise nasıl bir yanılgı içinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Açığa çıkmamak için önüne çıkan engelleri bir bir temizlemek zorunda kalan Tufan'ın elleri her geçen gün biraz daha kana bulanacaktır.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya gibi başarılı oyuncuları yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı 20.00'de atv'de!

Eşkıya izle son bölüm izle

Eşkıya yeni bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm kesintisiz izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm canlı izle!

Etiketler: Eşkıya

diğer haberler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. Bölüm kesintisiz izle!
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN