Esra Erol'da 3 Aralık Salı neler oldu?

Giriş Tarihi: 03 Aralık 2019 18:05

Esra Erol'da 3 Aralık Salı neler oldu?

Atv'nin fenomen programı Esra Erol'da toplumsal konulara gösterdiği hassasiyetle de dikkat çekiyor.Engelsiz Dans ve Engelliler Spor Kulübü canlı yayında muhteşem gösteri sundu. Gösteri büyük beğeni topladı.

Türkiye Engelliler Vakfı'ndan Esra Erol'a anlamlı ödül!

Türkiye Engelliler Vakfı'ndan Esra Erol'a anlamlı bir ödül geldi. En büyük engel hayal kuramamaktır diyen Esra Erol'un sözleri büyük alkış aldı. Erol: "Engelliler Spor Kulubü sporcularımızı izledik. Her şeyi yapabiliriz." açıklamasında buundu. Engelliler Spor Kulubü Başkanı Olgun Aydoğan da kısa bir konuşma yaptı.

Kadriye Kaplan ve oğlu stüdyoda!

Esra Erol'da programına katılan Halil-Raziye çifti 30 yaşındaki kızları Kadriye Kaplan'ı aramak için Esra Erol'da programına katılmıştı. Kadriye Kaplan, anne ve babası hac görevindeyken ortadan kaybolmuştu. 19 Temmuz'den bu yana haber alınamayan Kadriye Hanım, Muğla Milas'ta ortaya çıkmıştı. Kadriye Hanım ve küçük oğlu Ömer Ege'ye bugün Esra Erol'da stüdyosuna geldi. Hem kızlarına hem torunlarını aylardır göremeyen yaşlı çiftin hasreti Esra Erol'da son buldu. Raziye Hanım, gözyaşları içinde torununa sarıldı. Kadriye Kaplan, yaşadıkları Esra Erol'a anlattı. "Ayaklarımın üzerinde durdum, babamın gösterdiği yoldan gittim, tarlada çalışarak hayatımı devam ettirdim" dedi.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.30'da atv'de!

Esra Erol son bölüm izle!

Esra Erol'da 3 Aralık Salı izle!

Etiketler: esraerolda

diğer haberler

Esra Erol'da 3 Aralık Salı neler oldu?
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN