Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 3 Aralık Salı neler yaşandı?

Giriş Tarihi: 03 Aralık 2019 14:31

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 3 Aralık Salı neler yaşandı?

İki çocuk babası Uğur Yağcı bulundu!

17 Kasım Pazar günü Kayseri'de kaybolan 45 yaşındaki Uğur Yağcı'yı aramak için babası Rıfat Yağcı atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmıştı. Rıfat Yağcı, gelininin sahip oldukları evi sattırıp bir bakkal bir de berber dükkanı açıp işletme niyetinde olduğunu ve oğlunun torunundan şiddet gördüğünü öne sürmüştü.İki çocuk babası Uğur Yağcı'dan iki hafta sonra sevindirici haber geldi.

45 yaşındaki iki çocuk babası Uğur Yağcı bulundu!

Uğur Yağcı'nın bulunduğunu haberini veren Müge Anlı, ailenin Talas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip ifade verdiğini sözlerine ekledi. Uğur Yağcı'nın ailesi ve akrabaları ile görüşmek istemediğini söylediği belirtildi. Rıfat Yağcı, canlı yayında oğluna seslendi ve onun arkasında olduğunu ifade etti.Hatice Hanım, eşi Uğur Bey'in eve dönmesini istemediğini söyledi.

3 aylıkken terk edilen Ceylan, anne ve annesiyle yüzleşti!

Müge Anlı ile Tatlı Sert kayıpları bulmaya, hasret kalanları kavuşturmaya devam ediyor. atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 26 yıl sonra anne ve kızı kavuşturdu.

Önce anneannesi sonra annesi bulundu!

3 aylıkken annesi tarafından terk edilen Ceylan, dünkü yayında önce anneannesi Nefise Hanım ardından da annesi Kadriye Gegeroğlu'na ulaşıldığı haberini almıştı. Anne kız yıllar sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programında karşı karşıya geldi. Anne Kadriye Hanım, kızını terk etmesine sebep olarak annesi Nefise Hanım'ı gösterdi. Kameralara yüzünü göstermeden yayına katılan Nefise Hanım ise, kızının davranışlarını eleştirdi. Ceylan, anneannesine tepkisini elini öpmeyerek belli etti.Yayına Ceylan'ın babası Hasan Ünsal'da bağlandı. Kayınvalidesinin kendisini kullanmak istediğini, hatta kızını başlık parası için başkasıyla evlendirmeye çalıştığını söyledi. Hasan Bey; kızının anneannesi ile görüşmesini istemediğini belirtti.

Müge Anlı son bölüm

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle

Etiketler: mugeanlı

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 3 Aralık Salı neler yaşandı?
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN