Kuruluş Osman 3. Bölüm izle! Yeni bölüm izle!

Giriş Tarihi: 04 Aralık 2019 11:11

Kuruluş Osman'ın 3. Bölümünde neler olacak?

Kuruluş Osman 3. Bölüm izle yeni bölüm izle

Bu akşam 3. bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Kuruluş Osman yine milyonları ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. atv'nin reytingleri alt üst eden iddialı dizisi Kuruluş Osman'da Osman Bey zor durumda. Tekfur'u öldürmekle suçlanan Osman Bey, masumiyetini ispat edebilecek mi? Osman ve Edebalı'nın buluşması dengeleri değiştirecek mi?

Kuruluş Osman'ın 3. Bölümünde neler olacak?

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi. Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi. Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu. Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı. Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü. Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

Kuruluş Osman bu akşam 20.00'de atv'de!

Kuruluş Osman yeni bölüm kesintisiz izle!

Kuruluş Osman izle!

Kuruluş Osman canlı izle!

Kuruluş Osman 3. Bölüm kesintisiz izle!

Kuruluş Osman 3. Bölüm izle! Yeni bölüm izle!

Kuruluş Osman 2. Bölümünü izlemek için tıklayın

Osman, Bamsı Bey'in oğlu Aybars'ın katillerinin kalede yuvalanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girer ve kalede güvendiği tek kişi olan Kulucahisar Tekfur'u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yapar. Ancak bu anlaşmadan hemen sonra öldürülen tekfurun cesedi, Osman'ın ayaklarının dibine düşer. Katillerin peşine düşen Osman, bataklıkta kendini kurtaran rahibelerle burun buruna gelir. Osman rahibelerin aslında kim olduklarını öğrenebilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Osman'ı yakalayabilecek midir? Yoksa Osman, Yorgopolos'un katillerini bulup, kaleden çıkabilecek midir?

Etiketler: KuruluşOsman

diğer haberler

Kuruluş Osman 3. Bölüm izle! Yeni bölüm izle!
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN