'ın 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 04 Aralık 2019 12:27

Osman ve Edebalı’nın buluşması dengeleri değiştirecek!

3. Bölümüyle ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Osmanlı Devleti'nin kuruluşu ve Osman Gazi'nin hayatından kesitler içeren dizi izleyiciye adeta görsel şölen sunuyor. Aksiyon sahneleri, izleyiciyi ekrana kilitleyen senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kuruluş Osman'da 3 bölümde de heyecan dorukta...

Kuruluş Osman 3. Bölümünde nefesler tutulacak!

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi. Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi. Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu.

Osman Bey'i bu bölümde neler bekliyor?

Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı. Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü. Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

Kuruluş Osman bu akşam 20.00'de atv'de!

Kuruluş Osman'ın 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman'ın 4. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki yerini alacaktır.

Kuruluş Osman'ın 4. Bölüm Fragmanı izle!

Kuruluş Osman 4. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman yeni bölüm fragman

Etiketler: kuruluş osman

diğer haberler

Kuruluş Osman'ın 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN