Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Kasım Çarşamba neler oldu?

Giriş Tarihi: 04 Aralık 2019 14:46

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Kasım Çarşamba neler oldu?

Müge Anlı'ya bir ödül de madencilerden!

Müge Anlı, ödüle doymuyor. atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'ın bugünkü yayınında 4 Aralık Dünya Madenciler günü dolayısıyla araştırmacı gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı'ya ödül verildi. Her yıl madenciler gününü kutlayan Müge Anlı'yı yer altında zorlu şartlarda çalışan madenciler unutmadı.

Kavuşma hesaplaşmaya döndü!

Dünkü yayında 26 yaşındaki Ceylan Öztürk annesi ve anneannesiyle yüz yüze gelmişti. 26 yıl sonra gerçekleşen kavuşma hesaplaşmaya döndü. Gerginlik yayın sonunda da devam etti!

Ceylan'ın annesi Kadriye Gegeroğlu' sinir krizi geçirdi!

3 aylıkken annesi tarafından terk edilen Ceylan, dünkü yayında önce anneannesi Nefise Hanım ardından da annesi Kadriye Gegeroğlu ile karşı karşıya gelmişti. Anne Kadriye Hanım, kızını terk etmesine sebep olarak annesi Nefise Hanım'ı göstermişti. Nefise Hanım ise kızı ile damadını sorumlu tutmuştu. Kadriye Hanım, kızının anneannesine elini öpmesine izin vermemişti. İki kadın arasındaki buzları eritme girişimi bir kez daha sonuç vermedi. Kadriye Gegeroğlu dünkü yayın sonrası annesini görmek istemediğini belirterek sinir krizi geçirdi.

10 yıldır kayıp olan Celalettin Polat'ı öldürüp gömdüler mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen konulardan Celalettin Polat'ın akıbeti izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Haziran 2009'da Erzincan'ın Çayırlı ilçesindeki Cennet Pınar köyünde ortalıklardan kaybolmuştu. 10 yıldır kendisinden haber alınamayan 4 çocuk babası Celalettin Polat'ın öldürüldüğü iddia ediliyordu. Celalettin Bey'in kardeşi Sabahattin Polat, 9 ay önce ankesörlü telefondan arayan bir kişinin Celalettin Polat'ın öldürüldüğü ve köylerinde değirmen başındaki tandırın altına gömüldüğünü söylediğini iddia etti. Sabahattin Bey, ipuçlarının peşine düştü. Esrarengiz olayda Celalettin Polat'ın kayınbiraderi Sebahattin Demir ise çuval içinde iskeleti bulmuştu. Bahçede bulunan iskelet, Celalettin Polat'a mı ait? Olayların merkezindeki isim Sebahattin Demir konuyla alakalı neler söyledi? Cinayeti Celalettin Polat'ın eşi Necmiye Hanım ve oğlu Emre mi işledi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

İzlemek için tıklayın!

Müge Anlı son bölüm izle!

Müge Anlı yeni bölüm izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Kasım Çarşamba izle!

Etiketler: mügean

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Kasım Çarşamba neler oldu?
Esra Erol'da programına katılan genç kız şaşırttı!
Osman Bey, Bala Hatun'u bulunuyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?
Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Bey'den kardeşinin iddialarına yanıt!
Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN