Keremcem'e hayranlarından şaşırtan sürpriz!

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2019 14:22

Baba Yapım imzası taşıyan , sürükleyici hikayesiyle herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kamera arkası da bir hayli eğlenceli geçen dizi setini, başrol oyuncusu Keremcem'in fanları bastı. Beklemediği bir anda fanlarını karşısında gören Keremcem, bu sevgiyi karşılıksız bırakmayarak hayranlarıyla hem sohbet etti hem de fotoğraf çekildi.

Keremcem'in hayranları Kimse Bilmez setini bastı!

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sette eğlenceli dakikalar geçirdiğine her fırsatta vurgu yapan Keremcem, bu kez fanlarının yaptığı ani baskınla şok oldu. Kendi aralarında kuvvetli bir istihbarat ağı olan fanlar, ünlü oyuncuyu adeta adım adım takip ederek her fırsatta sevgilerini göstermek için yarış halindeler. Keremcem'e ulaşabilmek için her yolu deneyen fanlar, ünlü oyuncunun sevdiği yiyeceklerden tutun nelerden hoşlandığına kadar her türlü bilgiye hakim. 14 yıldır aynı fan gurubu tarafından takip edildiğini ve artık onları yakından tanıdığını belirten Keremcem; "Adeta elimde büyüdüler. Onların çocukluklarını biliyorum." diyerek sevgisini dile getirdi. Keremcem'i takip etmek için kurdukları "Keremcem Takip Ekibi" başlıklı WhatsApp gurubundan haberleşen fanlar, ünlü oyuncu neredeyse rotalarını o yöne çeviriyor. İlk lokasyon bilgisinin gruptan paylaşılmasının ardından kimi farklı şehirden yola çıkıyor, kimi sınavını iptal ediyor ve kimi de Keremcem'in sevdiği kurabiyelerden alıyor. En önemlisi de bu sevgi, hayranı oldukları Keremcem tarafından hiçbir zaman karşılıksız kalmıyor.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera hız kesmeden devam ediyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00'de atv'de!

Etiketler: kimse bilmez

diğer haberler

Keremcem'e hayranlarından şaşırtan sürpriz!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 149. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 19 Kasım Salı neler yaşandı?
Manisa Emniyet Müdürlüğü harekete geçti!
6 saat boyunca yağmur altında kaldılar!
Necla Hanım hakkında şoke eden iddialar!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN