Kimse Bilmez en çok izlenen yapım oldu!

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2019 14:36

Tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu!

Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez, 3.bölümü ile Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez'in yeni bölümü, Tüm Kişiler'de %6,27 izlenme oranı ve %19,73 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Ali, Uygar'ın büyük oyunuyla karşı karşıya!

Ali, Sevda'nın Uygar'a olan borcunu kapatıp, onu bir daha Sevda'yı rahatsız etmemesi yönünde uyardı. Uygar, Sevda'dan asla vazgeçmeyeceğini, Sevda'nın kardeşini öldürmeyi göze alarak göstermiş oldu. Ali, Uygar'ın oyununa düşmedi ama Sevda'nın gözünde Sinan'ı vuran kişi olarak kaldı. Ali, kumpası kuranın Uygar olduğunu anlayabilecek mi?

Sevda'nın hayalleri Ali'ye olan ilgisini engellemedi!

Sevda, Ali'ye olan ilgisi sürekli artarken hayallerinin de peşinden koşmaya devam etti. Ajansta ilk çekimlerini yaptı, güzel günlerinin başlangıcı olacağını düşündüğü ilk sözleşmesini imzaladı. Sevda'nın hayalleri Ali ve Sevda ilişkisini nasıl etkileyecek?

Ali, kardeşini ararken ölümle burun buruna geldi!

Ali, kardeşini bulma umuduyla gittiği yerde ölümle burun buruna geldi. Tuğrul Baba'nın nasihati sayesinde hayatını kurtardı ama Sinan'ı vuran kişi olarak suçlu pozisyonuna düştü. "Sinan yaşayacak mı? Ali hapse mi düşecek? Sevda kardeşini vurduğunu düşündüğü Ali'yle ilgili nasıl bir karar alacak?" gibi sorular önümüzdeki hafta yanıt bulacak.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00'de atv'de!

Etiketler: Engin Hepileri

diğer haberler

Kimse Bilmez en çok izlenen yapım oldu!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 149. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 19 Kasım Salı neler yaşandı?
Manisa Emniyet Müdürlüğü harekete geçti!
6 saat boyunca yağmur altında kaldılar!
Necla Hanım hakkında şoke eden iddialar!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN