oyuncuları sosyal medyayı ele geçirdi!

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2019 14:34

atv'nin her bölümü merakla beklenen Baba Yapım imzalı dizisi , sürükleyici hikayesiyle herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dram ve aksiyon sahnelerinin eksik olmadığı dizinin kamera arkası da bir o kadar eğlenceli anlara sahne oluyor. Özellikle dizi oyuncularının sosyal medya hesaplarından yaptığı eğlenceli paylaşımlar binlerce kez izleniyor.

Kahkahaya boğan video ve fotoğraflar izlenme rekorları kırıyor!

Yüz binlerce kişi tarafından takip edilen Kimse Bilmez oyuncularının sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar izlenme rekorları kırıyor. Her bir paylaşımın oyuncular tarafından kurgulandığı video ve fotoğraflar, dizinin takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sette eğlenceli dakikalar geçirdiğine her fırsatta vurgu yapan set ekibi ve oyuncular, kamera arkasına farklı bir boyut kazandırıyor. Adeta bir akım haline gelen ve aynı zamanda set uyumunu da gösteren kısa videolarda, oyuncuların ve set ekibinin çalışırken ne kadar eğlendikleri de gözler önüne seriliyor. Kimi zaman set hazırlığı yapan oyuncular bir anda tüm ekiple dans etmeye başlıyor, kimi zaman da dizinin yayın zamanını eğlenceli videolarla tüm takipçileriyle paylaşıyor. Tüm bu videolar, dizi oyuncuları tarafından anlık esintilerle hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera hız kesmeden devam ediyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

Etiketler: kimse bilmez

diğer haberler

Kimse Bilmez oyuncuları sosyal medyayı ele geçirdi!
Altan'a verilen 50 milyonun sırrı ortaya çıkıyor!
20 Kasım Müge Anlı ile Tatlı Sert'te neler yaşandı?
Turgut Özyürek ölümle mi tehdit ediliyordu?
Hızır, Sevda'nın peşinde!
Sultan Hanım'ın eşi ve oğlu bulundu!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN