'nın sesinden

Giriş Tarihi: 05 Ağustos 2019 12:45

atv'nin sevilen başarılı dizisi Kimse Bilmez, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin Salı günü yayınlanacak olan 9. bölüm final sahnesi duygu seli yaşatacak. 2005 yılında yine atv ekranlarında yayınlanan ve 'in ilk dizisi olan "Aşk Oyunu" için bestelediği "" isimli şarkıyı, bu kez dizinin başrol oyuncularından seslendirdi.

"Kadife Kelepçe" isimli şarkının kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Keremcem; "İlk dizim atv'de yayınlanmıştı ve bana çok uğurlu gelmişti. "Aşk Oyunu" benim de oyunculuk hayatıma başladığım ilk dizidir. Dizi için 2005 yılında Yusuf Adak ile birlikte yaptığımız "Kadife Kelepçe" şarkısı benim için gerçekten çok önemli bir şarkıdır. Duygusal olarak da çok derindir. Şimdi de "Kimse Bilmez" için bu şarkıyı Özgü seslendirdi. Şarkımın, Özgü gibi eğitimli bir ses tarafından söylenmesi beni çok mutlu etti" dedi. Bu şarkının oyunculuk kariyeriyle aynı zamana ortaya çıktığına değinen ünlü oyuncu; "Konserlerimde milyonlarla söylediğim bir şarkı için çok özel bir sahne çektik. Öyle güzel bir atmosferde çekildi ki, seyircimizin de hayran kalacağına eminim. Bütün ekip, şarkıdaki ruhu ekrana yansıtmak için var gücüyle çalıştı" dedi. Bu çok özel sahnede şarkının tamamının Özgü tarafından seslendirildiğini ve öncesinde de birlikte stüdyoya girdiklerini anlatan Keremcem; "Özgü'nün sesi çok güzel ve eğitimli bir ses. Sahnenin çekileceği gün adeta bir kuğu gibiydi ve duygu dolu bir sahne çektik. Ayrıca Özgü'nün de çok sevdiği ve ezbere bildiği tek Keremcem şarkısıymış." dedi.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği dizinin Yönetici Yapımcılığını Osman Enes Yakut üstleniyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Etiketler: özgü kaya, Keremcem, Kadife Kelepçe

diğer haberler

Özgü Kaya'nın sesinden Kadife Kelepçe
19 yaşındaki Burçak bulundu!
Karagöz oyununda hangi adda bir tip vardır?
Hangisi Türkiye'de resmî bir futbol maçında oynamamıştır?
Büyük bir kapının içinde veya yanında bulunan küçük kapıya ne ad verilir?
Nobel Ödülleri'ne ismini veren Alfred Nobel'in hissedarı olduğu "Nobel Kardeşler Petrol Şirketi" günümüzdeki hangi ülkede kurulmuştur?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN