Pazartesi akşamı zirvenin sahibi !

Giriş Tarihi: 06 Ağustos 2019 11:09

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan , dün yayınlanan onuncu bölümüyle Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Tüm Kişiler kategorisinde %3,79 izlenme oranı ve %13,28 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Canevim'in kadrosuna sürpriz isim

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Canevim'in usta kadrosuna yeni bir isim daha eklendi.

Başarılı oyuncu Oral Özer, Zeki karakteri ile artık Canevim'de rol alacak. Elvan'ın ailesinden bile sakladığı sırlar, kendi çıkarları için her şeyi yapabilecek bu tehlikeli adamın gelişiyle ortaya çıkacak mı? Korkularıyla yüzleşmek üzere olan Elvan, kendisini zor durumda bırakan Zeki'yle amansız bir mücadeleye girerken, onun en büyük destekçisi kim olacak?

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler'in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı. Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik'in paylaştığı Canevim'de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Canevim'in 10. Bölümünü izlemek için tıklayın

Etiketler: canevim

diğer haberler

Pazartesi akşamı zirvenin sahibi Canevim!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN