Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2020 14:39
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020 14:40

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 15 Ocak Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Annesine kavuşan Ayşe Hanım'ın mutluluğu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan ve kızı Ayşe'ye küstüğü için huzur evine gittiği ortaya çıkan 70 yaşındaki Lalizer Özdemir evine döndü. Müge Anlı canlı izle! Müge Anlı son bölüm! Anne kızı barıştırmak için büyük çaba sarf eden Müge Anlı mutlu aile tablosunu ekrana taşıdı. İstanbul Sultangazi'de kaybolan ve huzur evinde olduğu öğrenilen Lalizer Özdemir, kızı Ayşe'nin kendisine moruk dediği için çok kızgın olduğunu ve eve dönmek istemediğini söylemişti. Kızı Ayşe'nin bütün ısrarlara rağmen evine dönmeyen Lalizer Hanım'ın inadını araştırmacı gazeteci Müge Anlı kırmıştı.

Beklenen gün geldi çattı, Lalizer Özdemir 25 gün sonra evine döndü. Anne ile kızın mutluluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert kameralarına böyle yansıdı.

Alzheimer hastası İlyas Kar nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 57 yaşındaki Alzheimer Hastası İlyas Kar arandı. Müge Anlı 15 Ocak Çarşamba! Müge Anlı canlı izle! 18 Kasım 2019 Rize'de kaybolan İlyas Bey'in ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaydı. Müge Anlı yeni bölüm!

Hatice Hanım eşi İlyas Bey'e şiddet mi uyguluyordu?

İlyas Bey'e şiddet gösterdiği öne sürülen aile iddiaları canlı yayında yanıtladı. İlyas Bey'in eşi Hatice Hanım, 2 senedir İlyas Bey'in sürekli problem yaşadığını ve babası vefat ettikten sonra bu duruma geldiğini belirtti. İlyas Kar'ın psikologa gittiğine değinen aile İlyas Bey'in şiddet eğilimine dikkat çekti.

Ali Kaçar define yüzünden mi öldürüldü?

atv ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert milyonları ekrana kilitlemeye devam ediyor. Müge Anlı canlı izle! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı 15 Ocak Çarşamba! 23 Aralık tarihinde Mersin'in Erdemli köyünde kaybolan 63 yaşındaki Ali Kaçar'ı aramak için ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı.

Durdu Kaçar, eşi Ali Kaçar'ı bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Olay günü Ali Bey'in kendisinden yayladaki evin anahtarını aldığını belirten Durdu Hanım, 25 gündür eşinden hala haber alamadığını belirtti.

Ali Kaçar define yüzünden mi öldürüldü?

Durdu Hanım, Ali Bey'in iki arkadaşıyla birlikte define aradığını ve diğer kişilerin ifadelerine göre, yaylada kar yağmaya başladığı için arabanın hareket edemediğini ve Ali Bey'in o kardan kendisini kurtaramadığını söylediklerine değindi. Durdu Hanım, ekibin yanında dinamit ve tüfek olduğunu eğer define buldularsa eşi Ali Bey'in arkadaşları tarafından öldürmüş olabileceğini iddia etti.

Etiketler: mügeanlıiletatlısert

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Ocak Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Yıllar sonra ailesinin kökenini Kapadokya'da öğrendi!
Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
"Müge Anlı ve Dostları Aşevi" büyümeye devam ediyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Temmuz Perşembe neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN