Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2020 14:47
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020 14:47

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? | Yeni bölüm izle | Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! | Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı| Bir Zamanlar Çukurova'nın 51. Bölümünde neler olacak? | Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü bu akşam 20.00'de atv'de!

Bir Zamanlar Çukurova'nın 51. Bölümünde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova nefes kesen bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Züleyha'nın Yılmaz ile buluştuğu sırada sancısı tutunca, hastaneye giderler. Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanededir. İki kadın yan yana doğuma alınır! Iki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır. Ancak iki taraf da diğer doğumun da başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir ve Yılmaz yine gergin dakikalar yaşar. Fekeli ve Hünkar da, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını birer kenara çeker. İki aile içinde geçmeyen dakikalar başlamıştır.

Saniye ve Gaffur'un hüzün dolu anları!

Gizli gizli yaptığı borç ödeme mesaisini telafi etmeye çalışan Gaffur, bu kez Saniye'nin dikkatinden kaçamayacak. Ama evdeki doğum telaşı, Saniye'nin çocuk özlemini öyle bir depreştirecek ki Gaffur'a bile kızamayacak. Karı – koca uzun zaman sonra ilk kez, birlikte hüzünlenip birbirlerini teselli edecekler.

Naciye pes edecek mi?

Hatip Ağa, yine bin bir mazeretle evden çıkınca, Naciye'nin içini şüphe kaplar. Adana'nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Naciye uzun bir yol kat ederler! Naciye, Hatip'i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek!

Adnan alevlerden kurtulabilecek mi?

Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün, önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne'yi bulmaya çalışırken, küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer! Evdekiler Haminne'yi bulup Adnan'ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır! Minik Adnan ölümle burun buruna geldiği sırada, tüm konak içeride Adnan'ın olduğunu öğrenecektir!

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde neler oldu?

50 haftadır aşkın sınırsız, kavganın ölümüne yaşandığı Çukurova'da kaderi değişenler ve kaderi değiştirenler Perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olarak ekrandalar!

Müjgan artık, Züleyha'nın büyük sırrını biliyor!

Sabahattin ve Züleyha dertleşirken yan odaya malzeme almaya giren Müjgan her şeyi duymuştur. Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu öğrenmek, artık Züleyha'ya karşı önlenemez bir öfke yansıtmasına neden olacaktır!

Müjgan bu sırla yaşamaya çalışırken, Yaman Holding'in 35. Kuruluş yıldönümünde Züleyha, Demir ve Hünkar, birlikte Çukurova'lıları ağırlar ve gazeteler mutlu aile tablosunun boy boy fotoğraflarını yayınlar.

Geceye davet edilmeyen Şermin ve yanlışlıkla davet edilen Hatip ve Naciye de orada olacaktır! Şermin babasının adı anılmadığı için öfke kusmaya gelmiştir ama Naciye'nin öfkesini hesap edememiştir!

Demir ve Hünkar'ı iş hayatında zor günler bekliyor!

Fekeli ve Hünkar'ın kıyılamayan nikahının dedikodusu halen Çukurova'da gündemin üst sıralarında yer alsa da, iki taraf da konuyu tamamen kapatmıştır. Hünkar ve Demir'in arası düzelmemiş bile olsa, iş için birlikte hareket etmek işlerine gelir. Büyük bir ihale için, mal toplamaya başlarlar. Fekeli ve Yılmaz ise İtalyan'lar ile bir ortaklık peşindedir. Bu ortaklık ile tüm Çukurova'nın sulama işini almayı planlarlar. Ancak, Hatip'in Şermin vasıtasıyla öğrenip getirdiği bir bilgi, Yılmaz ve Fekeli'ye büyük bir kazancın kapısını açar! Üstelik onlara açılan kapı, Demir ve Hünkar'ın yüzüne kapanacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de atv'de!

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 52. Bölüm Fragmanı

Etiketler: birzamanlarçukurova

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN