Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Ocak Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2020 14:35
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020 16:41

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Ocak Perşembe! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 16 Ocak Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

"Sahte gelin" ticareti kıtaları aştı!

atv ekranlarından canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında evlenme vaadiyle kandırılan onlarca erkek katıldı. Müge Anlı'nın stüdyosu dolandırılan damat adaylarıyla doldu taştı.Sayısı hızla artan evlilik mağdurlarının kimi 20 bin kimi 50 bin TL'sini kaptırdı. Damat adaylarının mağduriyeti izleyenleri şaşkına çevirdi. Damat adaylarının sahte gelinler tarafından kandırıldığı evlilik çetesi konusunun sınırlarının Türkiye aşarak kıtalara ulaştığı aktarıldı. Fas'tan getirilen kadınlarla evlenme hayali kuran damat adaylarının kim ya da kimler tarafından dolandırıldığı araştırılıyor. Evlilik çetesinin başında yer aldığı iddia edilen Mustafa Şimşek konu hakkında neler söyledi? Konu adliyeye taşındı.Müge Anlı, bu konuda herkesi dikkatli olması konusunda uyardı.

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te evlilik çetesi dosyası!

atv ekranlarından hafta içi her gün 10.00'da canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün evlenme vaadiyle kandırılan damat adayları katıldı.Yüklü miktardaki paralarını evlilik çetesine kaptıran damat adayları yaşadıklarını canlı yayında anlattı. Fas'tan getirilen kadınlarla evlenme hayali kuran damat adaylarının kim ya da kimler tarafından dolandırıldığı konuşuldu.

Kütahya Emniyeti olaylar üzerine araştırma başlattı. Evlilik çetesinin başında yer aldığı iddia edilen Mustafa Şimşek yayın sırasında gözaltına alındı.

Etiketler: mügeanlıiletatlısert

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Ocak Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Yıllar sonra ailesinin kökenini Kapadokya'da öğrendi!
Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
"Müge Anlı ve Dostları Aşevi" büyümeye devam ediyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Temmuz Perşembe neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN