Böbreğini verdi; ihanete uğradı

Giriş Tarihi: 06 Şubat 2020 18:36
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020 19:01
ABONE OL

Maviş Erdoğan eşi Ahmet Erdoğan’a böbreğini verdi. Ölümüne ameliyat masasına yattı. Kocası Ahmet Bey ise, en yakın komşularıyla kaçtı. Şiddetli geçimsizlik yüzünden evden ayrıldığını söyleyen kocası, böbreğin de kendisine zorla verildiğini iddia etti. Maviş Hanım şimdi ihanet eden kocasından böbreğini geri istiyor…

Maviş Hanım'ın ikinci evliliğiydi. Kocası Ahmet Bey diyaliz hastasıydı ve bebeği daha bir aylıkken böbreğini eşine vermeye karar verdi. Kocasının yakın akrabaları bile böbreklerini vermekten çekindikleri halde o, ölümü de göze alarak ameliyat masasına yattı. Kocasına canından can kattı… Ameliyat sonrası da acılar çekti. Bebeğini emziremedi, tek böbrekle hayata tutunmaya çalıştı. Ameliyatlı haliyle sürünerek kocasına su verdi, yemek yaptı. Bu emeklerinin karşılığında, kocasının ihanetiyle dünyası karardı. Böbreğini verdiğine de, çektiği acılara da bin pişman oldu.

Kocası Ahmet Beyle kaçan Aynur Hanım ve eşi aile dostlarıydı. Evlerine girip çıkıyor, birlikte yiyip içiyorlardı. Maviş Hanım'ın iddiasına göre, Ahmet Bey ve Aynur Hanım'ın ilişkisi 8 yıldır sürüyordu. Bunu, evlerine geldikleri zamanki hareketlerinden anlamıştı. Ayrıca mektuplarını da bulmuştu. 2016 ve 2019'da açılan mahkemelerle boşanma aşamasına gelen çift, 10 aydır ayrı yaşıyordu. Oğlu ile hayata tutunmaya çalışan Maviş Hanım, bu sürede tedbir nafakası da almadığı söyledi. Kocasının kendisini tehdit edip, "hiçbir şey istemeyeceksin yoksa oğlunu kaçırırım bir daha göremezsin" dediği iddialar arasında. Babasının annesini bırakmasından etkilenen çocuklarının psikolojisi de bozuldu.

Aynur Hanım'la kaçıp 10 aydır şehir şehir dolaşan Ahmet Bey, hakkındaki iddiaları yanıtlamak için Esra Erol yayınına katıldı. Evde huzurunun olmadığını, mutluluğu dışarıda bulduğunu iddia etti. "Aynur Hanımla biz birbirimizi bulduk, artık bırakamayız" dedi.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın

diğer haberler

Böbreğini verdi; ihanete uğradı
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN