Dünyanın gündemindeki Türk dizisi Hercai

Giriş Tarihi: 06 Şubat 2020 17:38
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020 20:43

Hercai'nin son bölüm etiketi bir kez daha dünyanın birçok ülkesinde yine gündem oldu. Bakalım bu akşam hangi ülkelerde TT olacak?

Hercai, Türkiye'nin yanı sıra dünya gündeminde de kendine büyük yer bulmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen atv'nin iddialı dizisi Hercai, hem televizyon ekranlarında hem de dijital mecralardaki başarısının tesadüf olmadığını bir kez daha kanıtladı. Tüm sosyal medya platformlarında izlenme ve etkileşim rekoru kıran Hercai, 30.Bölüm etiketi #geçmişerağmen sadece Türkiye'de değil her hafta olduğu gibi dünya gündeminde de kendine geniş yer buldu.

Hercai Dünya listesinde!

2019'un "Dijitalde en çok takipçi kazanan ve en çok konuşulan dizisi" olma özelliğini taşıyan Hercai'nin son bölüm etiketi #geçmişerağmen, Twitter Türkiye listesinde 6. sıraya yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı. Hercai'nin son bölüm etiketi #geçmişerağmen, Cezayir ve Yunanistan'da 2. Şili'de ise 5. sıraya kadar yükseldi.

Hercai, Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğulları'nın torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor. Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök ve İlay Erkök paylaşıyor.

Hercai 30. Bölümünde neler yaşandı?

Filipos babasının vasiyetini gerçekleştirmek için geldiği Aslanbey konağında Dilşah'ın yüzüğünü yaptıran kişinin Hazar Şadoğlu olduğunu açıklar ve olanlar için Azize Aslanbey'i hedef gösterir. Azize hazırlıksız yakalandığı bu durumun içinden çıkmak ve Miran'ı yeniden kendine inandırmak için zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Artık babaannesinin sözlerine olan inancını kaybeden Miran, Azize'nin yaptığı seçimle kendini daha büyük bir bilinmezliğin ortasında bulur. Yüzüğün ardındaki gerçeğin ortaya çıkmasıyla babasının masumiyetini kanıtlamaya bir adım daha yaklaşan Reyyan'ın verdiği savaşa, Azize'nin acımasız intikam planını öğrenen Şükran da dahil olur. Şükran'ın kızıyla ilgili söyledikleri Aslanbey konağında bomba etkisi yaratır. Anne ve babasının geçmişiyle ilgili herkesin kendi bildiği gerçeği anlatması üzerine Miran'ın intikam konusunda iyice kafası karışır. Bunca yıl inandıklarının yalan olmasını kabullenmek istemeyen Miran, annesinin yazdığı mektubun Hazar tarafından bir tokat gibi yüzüne çarpılmasıyla hayatının en acı gerçeklerinden birisiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

diğer haberler

Dünyanın gündemindeki Türk dizisi Hercai
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN