20 yaşındaki Özgenur Şentürk'ün yürek burkan hayat hikayesi!

Giriş Tarihi: 07 Şubat 2020 13:04
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020 11:08
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 7 Şubat Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat Cuma! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı!

20 yaşındaki Özgenur Şentürk, kendisini 4 yaşında alan büyüten üvey ailesi ile Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılarak biyolojik annesi Gülayşe Hanım'ı bulmak istediğini söyledi.Kendisini büyüten ailesi ile sorun yaşamadığını ama biyolojik ailesini merak ettiğini söyleyen Özgenur'un annesinin bulunduğu haberi Müge Anlı tarafından verildi.

Müge Anlı, Gülayşe Hanım'ın maddi durumunun yetersiz olduğunu sokaklarda yaşadığını bir daha evlenmediğini ona verecek hiçbir şeyinin olmadığını ve yayına gelmek istemediği söylediğini aktardı. Gülayşe Hanım, Özgenur'un dışarıda sadece bir kez kendisi ile bir araya gelebileceğini söylediğini de ekledi.

Özgenur'un dedesi Sebahattin Yıldız stüdyoda!

Özgenur canlı yayında dedesi ile buluştu. Huzur evinde kaldığını ifade eden Sebahattin Bey, mecbur kaldığını Özgenur'a bakamadığını o yüzden yurda kendi eliyle verdiğini ve kavuşmayı beklediğini ifade etti. Yaşlı adam kızıyla görüşmediğini torununun da annesiyle görüşmemesini rica etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

20 yaşındaki Özgenur Şentürk'ün yürek burkan hayat hikayesi!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
Bir TV programından çok daha fazlası! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Bin 500. Bölüme imza attı!
Türkiye o’nu izledi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN