Akıllara durgunluk veren dolandırıcılık olayında flaş gelişme!

Giriş Tarihi: 07 Şubat 2020 11:46

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 7 Şubat Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat Cuma! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı! İhsan Çapar ve "sahte şeyh Mecit" gözaltında!

atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ekrana taşınan ve yüzlerce kişinin parasını kaptırdığı dolandırıcılık olayında İhsan Çapar ve kardeşi Mecit'in gözaltına alındığı bilgisi verildi. Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı ve Türkiye'nin en çok konuştuğu konulardan biri haline gelen dolandırıcılık olayında flaş bir gelişme yaşandı!

İhsan Çapar ve "sahte şeyh Mecit" gözaltında!

Onlarca kişiyi dolandırdığı iddia edilen İhsan Çapar'ın yöntemleri tüm izleyenleri şaşkına çevirirken Adile Yeşilgöz ve babası Mehmet Bey'in anlattıkları akıllara durgunluk verdi. İhsan isimli şahıs, 25 yaşındaki Adile Yeşilgöz'ü istemeye gittikleri sırada 'Evinizden define çıkartacağız' diyerek Adile ve babasının tüm birikimini elinden aldı. Yaşanan bu olayın ardından programa katılan baba ve kızı haricinde Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce kişinin de aynı kişi tarafından dolandırıldığı ortaya çıktı. Kendisinden alındiği iddia edilen meblağların toplamında İhsan Çapar'ın 7.5 milyondan fazla vurgun yaptığı öne sürüldü.

.

7.5 milyonluk büyük vurgun!

Mardin ve Şanlıurfa'da dün göz altıların olduğu, İhsan Çapar ve kardeşi sahte şeyh Mecit'in ifadelerinin alındığı ortaya çıktı. Haber stüdyoda alkışlarla karşılandı. İhsan Çapar'ın, dolandırdığı insanlara "Ben kendime çok altın çıkardım, artık bana çıkmıyor" dediği iddia edildi. İki izleyicinin dolandırıldıklarını anlattıkları videolarda delil olarak gösterildi. İhsan Çapar'ın Yavuz Yalçın adını kullandığı söylendi.

"Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" programında dolandırıcılık konusunu ele aldı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Akıllara durgunluk veren dolandırıcılık olayında flaş gelişme!
Tuğba Özbek ve Nedim Süzgün'ün heyecanlı bekleyişi!
"Abla" dediği sevgilisini öldürdüğünü itiraf eden Ahmet Cönk tutuklanarak cezaevine gönderildi!
Müge Anlı, baba ile oğlu kavuşturuyor! 19 yaşındaki Halil Koçak'ın filmleri aratmayan hayat hikayesi!
"Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi!" depremzedelerin yaralarını sarmak için Elazığ'da!
Dursiye Sağlam'dan acı haber! Vahşice öldürüldü! Sevgiliden kan donduran itiraf!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN