Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 7 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 07 Şubat 2020 14:57
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020 11:08
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat Cuma! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 7 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Akıllara durgunluk veren dolandırıcılık olayında flaş gelişme!

atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ekrana taşınan ve yüzlerce kişinin parasını kaptırdığı dolandırıcılık olayında İhsan Çapar ve kardeşi Mecit'in gözaltına alındığı bilgisi verildi. Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı ve Türkiye'nin en çok konuştuğu konulardan biri haline gelen dolandırıcılık olayında flaş bir gelişme yaşandı!

İhsan Çapar ve "sahte şeyh Mecit" gözaltında!

Onlarca kişiyi dolandırdığı iddia edilen İhsan Çapar'ın yöntemleri tüm izleyenleri şaşkına çevirirken Adile Yeşilgöz ve babası Mehmet Bey'in anlattıkları akıllara durgunluk verdi. İhsan isimli şahıs, 25 yaşındaki Adile Yeşilgöz'ü istemeye gittikleri sırada 'Evinizden define çıkartacağız' diyerek Adile ve babasının tüm birikimini elinden aldı. Yaşanan bu olayın ardından programa katılan baba ve kızı haricinde Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce kişinin de aynı kişi tarafından dolandırıldığı ortaya çıktı. Kendisinden alındiği iddia edilen meblağların toplamında İhsan Çapar'ın 7.5 milyondan fazla vurgun yaptığı öne sürüldü.

.

7.5 milyonluk büyük vurgun!

Mardin ve Şanlıurfa'da dün göz altıların olduğu, İhsan Çapar ve kardeşi sahte şeyh Mecit'in ifadelerinin alındığı ortaya çıktı. Haber stüdyoda alkışlarla karşılandı. İhsan Çapar'ın, dolandırdığı insanlara "Ben kendime çok altın çıkardım, artık bana çıkmıyor" dediği iddia edildi. İki izleyicinin dolandırıldıklarını anlattıkları videolarda delil olarak gösterildi. İhsan Çapar'ın Yavuz Yalçın adını kullandığı söylendi.

"Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" programında dolandırıcılık konusunu ele aldı!

Ömer Öztan yeni hayatına başladı!

7 aydır kayıp olan Ömer Öztan'a Müge Anlı ulaştı. Stüdyoya gelen telefonunu çaldırdığını, kendisinden kaynaklı sıkıntılarının olduğunu ve sokaklarda kaldığını söyleyen Ömer Bey'in anlattıkları stüdyodakileri ve ekran başındaki izleyicileri hüzne boğdu. Müge Anlı, Ömer Bey'in hayat hikayesi karşısında gözyaşların boğulmuştu. Müge Anlı ve ekibi Ömer Bey'in hayatında değişikler yapmak için harekete geçti. 7 aydır sokaklarda yaşayan Ömer Öztan'a kıyafetler alındı, yemek yedirildi ve sağlık kontrolleri yapıldı. Ağabeyini bulmak için Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyen Gülseven Hanım'da Ömer'e kavuştu. Müge Anlı, Bursa Osmangazi Belediyesi'nde Ömer'e iş ayarlandığı müjdesini de verdi.

20 yaşındaki Özgenur Şentürk'ün yürek burkan hayat hikayesi!

20 yaşındaki Özgenur Şentürk, kendisini 4 yaşında alan büyüten üvey ailesi ile Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılarak biyolojik annesi Gülayşe Hanım'ı bulmak istediğini söyledi.Kendisini büyüten ailesi ile sorun yaşamadığını ama biyolojik ailesini merak ettiğini söyleyen Özgenur'un annesinin bulunduğu haberi Müge Anlı tarafından verildi.

Müge Anlı, Gülayşe Hanım'ın maddi durumunun yetersiz olduğunu sokaklarda yaşadığını bir daha evlenmediğini ona verecek hiçbir şeyinin olmadığını ve yayına gelmek istemediği söylediğini aktardı. Gülayşe Hanım, Özgenur'un dışarıda sadece bir kez kendisi ile bir araya gelebileceğini söylediğini de ekledi.

Özgenur'un dedesi Sebahattin Yıldız stüdyoda!

Özgenur canlı yayında dedesi ile buluştu. Huzur evinde kaldığını ifade eden Sebahattin Bey, mecbur kaldığını Özgenur'a bakamadığını o yüzden yurda kendi eliyle verdiğini ve kavuşmayı beklediğini ifade etti. Yaşlı adam kızıyla görüşmediğini torununun da annesiyle görüşmemesini rica etti.

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 7 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
Bir TV programından çok daha fazlası! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Bin 500. Bölüme imza attı!
Türkiye o’nu izledi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN