Öz oğlunu bıraktı, başkasının çocuğunu aldı

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2020 17:54

Özgenur’u evlatlık alarak büyüten Remziye Şentürk’ün öz oğlu da yıllar önce kendinden zorla alınarak başka bir aileye evlatlık verilmişti. Büyüttüğü kızı Özgenur, Müge Anlı’nın programında anne ve dedesini buldu. Remziye Hanım da canlı yayında hiç görmediği oğluna seslendi.

Remziye Şentürk'ün babası çalışmıyor, annesi de kendisine eziyet ediyordu. Çalıştığı tüm parası elinden alınan Remziye, evdeki baskılara dayanamayarak, 24 yaşındayken bir adama kaçmış ve adamın evli olduğunu öğrenmişti. Gerçeği öğrendiğinde o adamdan hamileydi. Bebeğe de Halil İbrahim adını koydu. Bursa'daki baba evine geri döndü. Annesi Fikriye Hanım bu bebeği kabul etmedi ve 16 aylık öz torununu kızının elinden zorla alarak, bir aileye evlatlık verdi.

Geçmişine sünger çekerek başka bir adamla evlenen Remziye'nin başka çocuğu olmayınca, o da başka bir ailenin kızını evlatlık aldı. Kendi çocuğu gibi büyüttü. Evlatlık aldıkları kızlarının isteği üzerine ailecek Müge Anlı'nın programına katıldılar, büyüttükleri kızlarının öz annesi ve dedesi bulundu.

Bu olay sonrası yıllarca içinde tuttuğu sırrını daha fazla saklayamayan Remziye Hanım, kendi oğlunu da bulmak istedi. Canlı yayına katılan Remziye Hanım'ın kendisiyle 8 yıldır küs kardeşi tüm gerçekleri açıkladı. Annem çocuğu kendi babasına verdik diye yalan söyledi, ben aracıları tanıyorum dedi.

diğer haberler

Öz oğlunu bıraktı, başkasının çocuğunu aldı
Tuğba Özbek ve Nedim Süzgün'ün heyecanlı bekleyişi!
"Abla" dediği sevgilisini öldürdüğünü itiraf eden Ahmet Cönk tutuklanarak cezaevine gönderildi!
Müge Anlı, baba ile oğlu kavuşturuyor! 19 yaşındaki Halil Koçak'ın filmleri aratmayan hayat hikayesi!
"Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi!" depremzedelerin yaralarını sarmak için Elazığ'da!
Dursiye Sağlam'dan acı haber! Vahşice öldürüldü! Sevgiliden kan donduran itiraf!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN