14 yaşındaki Merve Korucu'yu kim kaçırdı?

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2020 17:00
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020 17:08
ABONE OL

Asiye Mertan’ın kızı Merve Korucu’yu 'Mahir' lakaplı 'Mahire' mi kaçırdı? 25 Ocak’ta 32 yaşındaki Mahire ile birlikte 14 yaşındaki Merve Samsun’da kayıplara karıştı. Merve Korucu'dan 18 gündür haber alınamıyor. Olayı ekrana taşıyan Müge Anlı, kızı görenlerin ya da bilenlerin çocuk polisini aramasını rica etti.

Mahire Hanım, erkek gibi giyiniyor ve kendisine "Mahir" denmesini istiyordu. Asiye Ertan'la tanışıp birlikte ev tutmuşlardı. Aynı evde yaşarken bir gün Asiye Hanım'ın kızı Melek ile birlikte kayıplara karıştı. Merve'nin annesi Asiye, Mahir lakaplı Mahire Hanım'ın kendilerine iyi yaklaştığını, kötü niyetini fark etmediğini söyledi.

Merve Korucu'yu kaçırdığı iddia edilen Mahire Hanım'ın, erkek kardeşi Emre Uzun Müge Anlı canlı yayınına konuk oldu. Merve'nin Samsun Atakum ve İncesu taraflarında olabileceği, bu bölgelerde aranması gerektiğini söyledi. Mahire'nin annelerinin emekli maaşını ATM'den çektiği için banka kayıtlarından da bulunabileceğini söyledi. Programa gelen mesajlarda Mahire'nin daha önce de Ayten isimli bir kadını tehditle alıkoyduğu öğrenildi.

Çocuk kaçırmanın kanunda cezası çok ağır!

Program avukatları da 14 yaşındaki bir kızın kaçırılmasının kanunen cezasının çok ağır olduğunun altını çizdi. Kaçıran kişi kadın da erkek de olsa fark etmeyeceği, cezasının aynı olacağı söylendi. Okul çağında derslerinden geri kalan devamsızlık hakkı da dolan Merve'nin güvenlik güçlerine telim edilmesi ile ilgili hem annesi Asiye Mertan hem de Mahire Hanım'ın kardeşi Emre Uzun, ekrandan çağrı yaptı.

Haberi izlemek için tıklayın!

https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/ozelvideo/merve-korucunun-uvey-babasi-canli-yayinda?id=498300f1-8ab6-403e-bead-82dec106b5a5

diğer haberler

14 yaşındaki Merve Korucu'yu kim kaçırdı?
Maria ile Mustafa dizisine Rahmi Dilligil katıldı
Perşembe'nin değişmeyen birincisi ''Bir Zamanlar Çukurova''
Hasret bitiyor, Milyoner başlıyor!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN