15 yaşındaki Melisa 27 gün sonra bulundu!

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2020 19:09
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020 19:18
ABONE OL

Kaçırılan bir çocuk daha Esra Erol’da bulundu. Melisa’yı kaçırdığı iddia edilen Volkan asayiş şube ekipleri tarafından yakalandı. Melis da yanlarındaydı. Melisa çocuk şubeye teslim edildi. Volkan Gültekin de mevcutlu olarak Gaziantep adliyesine getirildi.

Sorgusu ardından serbest bırakılan Volkan Gültekin ve babası canlı bağlantı ile Esra Erol yayınına katıldı. Volkan'ın babası Cumali Bey Melisa'nın Gaziantep'e kendi rızası ile geldiğini, reşit olmadığını bilmediklerini iddia etti. Kızın kendi evlerine gelmediğini, oğlunun onu başka bir yere götürdüğünü söyleyen Cumali, "olay medyaya yansıyınca, arayıp buldum, kendi ellerimle getirip teslim ettim" dedi.

30 bin lira başlık parası iddiası…

Oğlu Volkan ile birlikte canlı yayına Gaziantep'ten katılan Cumali Gültekin, Melisa'nın ailesinin kendilerinden 30 bin lira başlık parası istediğini de iddia etti. Cumali Bey "Ben de babayım, benim de kız çocuğum var, bu şekilde olmasını istemezdim" dedi. Ailesinde kötü muamele gördüğünü ve satmaya kalktıklarını, bu nedenle Melisa'nın kendilerine sığındığını da ifade etti. "Melisa, dedesi yaşında bir adama satılırken, sen neredeydin?" diye stüdyodaki annesine seslendi. Esra Erol da Melisa'nın Ankara'da yaşayan stüdyo konuğu annesine, kızının velayetini almasını tavsiye etti.

diğer haberler

15 yaşındaki Melisa 27 gün sonra bulundu!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN