“Eşim zorla tutuluyor” demişti…

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2020 15:31

3 kızının babası kendisini terk edip başka bir kadına giden Aysel Durgut eşinin kandırıldığını ve zorla tutulduğunu iddia etmişti. Gerçekler Müge Anlı Tatlı Sert canlı yayınında ortaya çıktı.

Programa çocukluk aşkı ile birlikte mutluluğunun videosunu gönderen Hikmet Durgut "kaçırılma falan yok, 2 aydır zaten eve uğramıyordum, 6-7 aydır arkadaştık zaten, çocuk değiliz, 30 yıllık önce yarım kalan aşkımızı tamamladık, biz de böyle olmasını istemezdik" diye konuştu.

Taraflara karşı objektif olan Müge Anlı olayla ilgili nasihatte bulundu. Aysel Hanım'ın eşinin daha boşanmadan Sevil Hanım'la böyle pozlar vermesinin doğru olmadığını söyledi. Aysel Durgut'a da "Sen kendini önemse, önemli olan sensin. Senin meselen o kadınla değil, eşinle olmalı. Çocuklarını ve onlara bakmak için alacağın mal varlığını önemsemelisin" dedi. 3 çocuğunu ve eşini 30 yıl önceki sevgilisi için terk eden eşi ise, "Evin tapusunu aldı boşanmaktan vazgeçti" diye konuştu.

"Zor durumda kaldığım için evimi Sevil'e devrettim"

Çocukluk aşkını 9 ay önce sosyal medya üzerinden bulan Hikmet Durgut hakkında "25 yıllık eşinden mal varlığı mı kaçırıyor?" iddiaları da gündeme geldi. Biri evli 3 tane kızı olan çiftin anlaşmalı olarak boşanabilmeleri için Müge Anlı canlı yayında bir teklif sundu. Aysel Durgut köyde oturduğu evin tapusunu üzerine istemişti. Kendisini bırakıp çocukluk aşkına giden Hikmet Durgut köydeki evi kendisine vermeyi kabul etmedi.

Haberi izlemek için tıklayın

https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/ozelvideo/cocukluk-askina-giden-koca-canli-yayinda?id=aca329a8-5670-46a3-8003-cf82082dd613

diğer haberler

“Eşim zorla tutuluyor” demişti…
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN