4 çocuk annesi Meral Altınbaş'ın büyük pişmanlığı!

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 12:52

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı! 4 çocuk annesi Meral Altınbaş'ın büyük pişmanlığı!

17 Ocak'ta Gaziantep'teki evinden çıkıp bir otomobile binen ve ardından kayıplara karışan 4 çocuk annesi 32 yaşındaki Meral Altınbaş'ın bulunması için annesi Hörü Bozkurt ile kardeşi Ali Bozkurt, Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurmuştu. Eşi Irak'ta çalışan Meral Hanım'ın aracına bindiği kişinin kayınpederinin komşusu Serdar Bey olduğu öne sürülmüştü. Evli ve iki çocuklu olan Serdar Bey ile kaçan Meral Hanım'a ailesi evine dön çağrısında bulundu.

Meral Altınbaş bulundu!

Müge Anlı yeni bölüm! Serdar Bey ile Meral Hanım'ın Hatay'da yeni bir ev tuttukları ;ancak Serdar Bey'in Meral Hanım ile yaşadığı evi terk ettiği iddiası canlı yayında konuşulmuştu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, genç kadının bulunduğu bilgisini verdi. Meral'ın kendilerine ulaştığını ifade eden Anlı, genç kadının ailesi ile görüşmek istemediğini söyledi. Müge Anlı, Fransa'da yaşayan ve bir süre önce kendisine vekalet veren ablası Mine Hanım'ın villasını da satan ve paraları Serdar Bey ile harcayan Meral Altınbaş'ın " İyiyim sağlıklıyım, tapuda benimdi sattım!" dediğini söyledi.

4 çocuk annesi kadının büyük pişmanlığı!

Stüdyoya gelen Meral Altınbaş, tüm yaşadıklarının 1 ay içinde olduğunu ve pişman olduğunu belirtti. Serdar ile bir arkadaşı aracılığıyla tanışan ve o dönem eşiyle sorunları olduğu için boşlukta olduğunu belirterek Meral Hanım akıl almaz iddialarda bulundu. Serdar Bey ile aşk yaşadıklarını doğrulayan genç kadın bir gece kendisini bir erkeğin gelip aldığını ve bir binanın bodrum katına götürüp sabaha kadar zararlı madde kullandıklarını anlattı.

Şantaj iddiası!

Serdar Bey'in kendisine özel fotoğrafları ile şantaj yaptığını öne süren Meral Altınbaş, işin içinde Serdar Bey'in eşi Cansu Hanım'ın da olduğunu iddia etti. Meral Altınbaş, savcıya eşi ve ağabeylerinin yanında olduğu için şantaj olayını anlatamadığını ifade etti. Meral Hanım, yaşadıklarından pişman olduğunu ve Serdar Bey'e kaptırdığını söylediği villa ve araba parasını geri almak istediğini belirtti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

4 çocuk annesi Meral Altınbaş'ın büyük pişmanlığı!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un kayıp köpeğini Müge Anlı buldu!
16 yaşındaki Sıla'yı Müge Anlı buldu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 2 Haziran Salı 2020!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN