Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 16:00
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 15:51
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de atv ekranlarında olacak. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova kesintisiz izle! Bir Zamanlar Çukurova HD izle! Bir Zamanlar Çukurova'nın 56. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

Müjgan, otomobilin içinde Züleyha'nın sabah boynunda gördüğü fuları bulunca, konakta yine iki aile karşı karşıya gelir. Müjgan, elinde Züleyha'nın fuları ile kapıya dayanınca Demir de Züleyha'ya hesap sorar.

Müjgan ise ne olursa olsun, ikisinin görüştükleri fikrinden vazgeçmeyecektir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova'da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır.Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir'in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.Saniye annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir.

Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.Bir yandan Yılmaz'ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır.Behice ise Fekeli'yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar.

Fekeli, tüm Çukurova'nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler yaşanacak?
Maria ile Mustafa dizisine Rahmi Dilligil katıldı
Perşembe'nin değişmeyen birincisi ''Bir Zamanlar Çukurova''
Hasret bitiyor, Milyoner başlıyor!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN