Müge Anlı bir kaybı daha buldu! 14 yaşındaki Merve Korucu'dan sevindirici haber!

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 11:49
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 11:26
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı! 14 yaşındaki Merve Korucu, 19 gün sonra bulundu!

Asiye Mertan, kızı Merve Korucu'nun bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Akıllara durgunluk veren olayda 14 yaşındaki küçük kızın 35 yaşındaki 'Mahir' lakaplı 'Mahire' nin kaçırdığı iddiası gündeme taşınmıştı. 25 Ocak'ta Samsun'da kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Merve hakkında Müge Anlı canlı yayında çağrıda bulunmuştu. Müge Anlı'nın ekrana taşıdığı olayda sevindiren gelişmeler yaşandı.

14 yaşındaki Merve Korucu, 19 gün sonra bulundu!

Müge Anlı yeni bölüm! Samsun İl Emniyet Müdürlüğü nezdinde Samsun Çocuk Şube Müdürlüğü ve Atakum İlçe Emniyeti'ne ve İl Adım ilçe Emniyeti'ne çalışmalarından dolayı teşekkür eden Müge Anlı, yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verdi. Erkek gibi giyinen ve kendisine "Mahir" denilmesini isteyen "Mahire" isimli bir kadın tarafından alıkoyulduğu öne sürülen Merve hakkındaki iddialar doğru çıktı. Mahire isimli şahsın yanında 48 yaşında İrfan adında bir de erkek bulunuyordu.Yapılan baskında sağ sağlim ele geçirilen küçük kızın, çocuk şubede pedagog eşliğinde ifadesi alınacak. Korkunç olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Merve Korucu sosyal hizmetlere mi verilecek?

Asiye Mertan, kızının korktuğu için gerçekleri anlatmayacağından endişelendiğini dile getirdi. Müge Anlı, savcıların doğru karar vereceğini belirterek ailenin de inceleneceğini belirtti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı bir kaybı daha buldu! 14 yaşındaki Merve Korucu'dan sevindirici haber!
Maria ile Mustafa dizisine Rahmi Dilligil katıldı
Perşembe'nin değişmeyen birincisi ''Bir Zamanlar Çukurova''
Hasret bitiyor, Milyoner başlıyor!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN