"Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesine büyük destek!

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 10:55
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 10:36
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı! "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesine büyük destek!

Müge Anlı sadece yaptığı ses getiren programlarla değil, sosyal yardım projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye'de sayısız faali meçhul cinayeti aydınlatan, bir çok kaybı sevdikleriyle kavuşturan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor. Hafta içi her gün 10.00'da atv ekranlarında yayınlanan fenomen program Müge Anlı ile Tatlı Sert'te başlatılan "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" tırı Türkiye'yi gezmeye başladı.

Müge Anlı, aşevi tırını ilk olarak Elazığ'a gönderdi!

Müge Anlı, 11 Şubat canlı yayınında "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesini anlatmıştı. Mobil aşevi tırı büyük ilgi gördü. Türkiye'de ihtiyaç sahiplerine yardım için yola koyulan ve her gün 3 öğün yemek hizmeti verecek olan aşevi, ilk olarak depremzedelerin yaralarını sarmak için Elazığ'a doğru yola çıktı.

Müge Anlı'da rekor bağış!

"2868" e atılan mesajlarla "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesini hayata geçiren Müge Anlı, mutluluğunu canlı yayında paylaştı. Anlı: "Dün bir kampanya bile yapmadık ama sizler 2868'e "Müge" yazarak gönderdiğiniz paraların güzel aşevleri gittiğini görünce her zaman gönderebilirsiniz..." dedi. Başarılı isim Müge Anlı, toplanan bağış miktarını 790 bin 942 lira olarak açıkladı.

2 sabit 5 mobil toplam 7 aşevi hizmet verecek!

Erzurum ve Gaziantep'te ise iki sabit, 5 adet de mobil olmak üzere toplamda 7 aşevi inşa edileceğini belirten Anlı bir kez daha çağrıda bulundu. Siz de bağış yapmak isterseniz "Müge" yazarak 2868'e mesaj atarak 10 tl bağışta bulunabilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

"Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesine büyük destek!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
Bir TV programından çok daha fazlası! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Bin 500. Bölüme imza attı!
Türkiye o’nu izledi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN