Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2020 15:56
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 15:57
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Perşembe akşamlarına damga vuran Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova kesintisiz izle!

Otomobilin içinde Züleyha'nın sabah boynunda gördüğü fuları bulan Müjgan, Yamanların kapısına dayanır. Müjgan, Yılmaz ve Züleyha'nın gizlice buluştuğuna emindir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova'da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır.Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir'in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.Saniye annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir. Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.

Fekeli, Hünkar'ı şaşkına çevirir!

Yılmaz'ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır.Behice ise Fekeli'yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova'nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler olacak?
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN