Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2020 15:56

Bir Zamanlar Çukurova merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Perşembe akşamlarına damga vuran Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova kesintisiz izle!

Otomobilin içinde Züleyha'nın sabah boynunda gördüğü fuları bulan Müjgan, Yamanların kapısına dayanır. Müjgan, Yılmaz ve Züleyha'nın gizlice buluştuğuna emindir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova'da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır.Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir'in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.Saniye annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir. Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.

Fekeli, Hünkar'ı şaşkına çevirir!

Yılmaz'ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır.Behice ise Fekeli'yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova'nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 55. Bölümünde neler olacak?
Esra Erol'da sıcak gelişme! Fayma Özdemir bulundu!
Ölen kişinin arkasından neler yapılabilir?
Çukurova'ı yerinden oynatacak görüntüler Demir'in elinde!
Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Hercai'nin 33. Bölümünde neler olacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN