Merve Korucu'yu kaçıran "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2020 12:13

Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Şubat Perşembe! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Son dakika Müge Anlı! 14 yaşındaki Merve Korucu'yu alıkoymak suçundan "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!

25 Ocak'ta Samsun'da kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Merve hakkında Müge Anlı canlı yayında çağrıda bulundu. Asiye Mertan, 14 yaşındaki kızı Merve Korucu'nun bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmış ve araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istemişti. Pes artık dedirten olayda 14 yaşındaki küçük kızın 35 yaşındaki 'Mahir' lakaplı 'Mahire'nin kaçırdığı iddiası canlı yayında konuşuldu. İddialar doğru çıktı. Konuyla alakalı sayısız telefon aldıklarını belirten Müge Anlı'nın ekrana taşıdığı olay aydınlığa kavuştu. "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!

Mahire ve İrfan tutuklanarak cezaevine gönderildi!

Müge Anlı yeni bölüm! Merve,35 yaşındaki Mahire ve 48 yaşında İrfan'ın yanında çıktı. Dün gözaltına alına "Mahire" ve "İrfan" emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Mahire ve İrfan, çocuğun kaçırılması, alıkonulması suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müge Anlı'dan uyarı!

18 yaşından küçük çocukların alıkonulması konusunda yasalarda ciddi yaptırımlar olduğunu belirten Müge Anlı, canlı yayında uyarılarda bulundu. Anlı, 14 yaşındaki Merve Korucu'nun sosyal hizmetler yurduna yerleştirildiğini açıkladı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Merve Korucu'yu kaçıran "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!
Esra Erol'da sıcak gelişme! Fayma Özdemir bulundu!
Ölen kişinin arkasından neler yapılabilir?
Çukurova'ı yerinden oynatacak görüntüler Demir'in elinde!
Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Hercai'nin 33. Bölümünde neler olacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN