Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 13 Şubat Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2020 15:03
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 17:47
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Şubat Perşembe! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 13 Şubat Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Merve Korucu'yu kaçıran "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!

25 Ocak'ta Samsun'da kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Merve hakkında Müge Anlı canlı yayında çağrıda bulundu. Asiye Mertan, 14 yaşındaki kızı Merve Korucu'nun bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmış ve araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istemişti. Pes artık dedirten olayda 14 yaşındaki küçük kızın 35 yaşındaki 'Mahir' lakaplı 'Mahire'nin kaçırdığı iddiası canlı yayında konuşuldu. İddialar doğru çıktı. Konuyla alakalı sayısız telefon aldıklarını belirten Müge Anlı'nın ekrana taşıdığı olay aydınlığa kavuştu. "Mahire" ve "İrfan" tutuklandı!

Mahire ve İrfan tutuklanarak cezaevine gönderildi!

Müge Anlı yeni bölüm! Merve,35 yaşındaki Mahire ve 48 yaşında İrfan'ın yanında çıktı. Dün gözaltına alına "Mahire" ve "İrfan" emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Mahire ve İrfan, çocuğun kaçırılması, alıkonulması suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müge Anlı'dan uyarı!

18 yaşından küçük çocukların alıkonulması konusunda yasalarda ciddi yaptırımlar olduğunu belirten Müge Anlı, canlı yayında uyarılarda bulundu. Anlı, 14 yaşındaki Merve Korucu'nun sosyal hizmetler yurduna yerleştirildiğini açıkladı.

Palu ailesi davasında son dakika gelişmesi!

atv'nin reyting rekormeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen Palu Ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar kan dondurdu. Ailenin damadı Tuncer Ustael hakkında çocuk istismarı, tecavüz, işkence gibi suçlamalar ortaya atıldı. Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce kaybolan Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) cansız bedenlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğü iddiası üzerine yapılan kazı çalışmalarında 20 santim uzunluğunda bir kemik parçası bulundu. Palu Ailesi olayında bugün sıcak bir gelişme yaşandı.

"Palu Ailesi" olayı nedir?

Türkiye'nin gündemini değiştiren olayda neler yaşanmıştı? Havva Palu, oğulları İsa ve Fatih Palu ile birlikte Aralık ayı sonunda 2008 yılında kaybolan kızları Meryem ve ondan bir yıl sonra kaybolan torunu Melike'nin bulunması amacıyla atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te başvurmuştu.Ancak programın her yayınında ortaya çıkan bilgiler, ailenin bazı üyeleri hakkında çocuk istismarı, cinayet ve aile içi şiddet gibi bazı iddiaların ortaya atılmasına yol açtı. Anne Havva Palu'nun kızı ve torununu öldüren damat Tuncer Ustael'e yardım ettiği öne sürülmüştü. Tuncer Ustael'in karısının kardeşi İsa Palu'nun bacanak Ahmet'in cinayetinde yardım ettiği de öne sürüldü.

Öz çocuğuna, yeğenine ve baldızına tecavüz!

Hurda bir araçta ailesiyle birlikte yaşayan 32 yaşındaki Meryem Tahnal, 10 yıl önce tuvalet ihtiyacını gidermek için araçtan ayrıldı. Ardından esrarengiz biçimde ortadan kayboldu. Meryem Tahnal'ın akibeti gizemini korurken Müge Anlı, canlı yayınında ortaya çıkan bilgiler ışığında sır perdesini araladı. Tuncer Ustael hakkında dehşete dü��üren bilgileri Müge Anlı canlı yayında paylaşırken, anne – kızın gömüldüğü iddia edilen yerde Kocaeli Emniyet Ekipleri, kadavra köpeği Melo ile arama başlattı. Tuncer Ustael'in aynı zamanda sadistik cinsel fantezileri olan, işkence yaparak tecavüz etmekten hoşlanan bir adam olduğu iddia edilmişti.Sürekli işkence ettiği ve cinlerle korkuttuğu karısının önünde baldızına, kendi öz çocuklarına ve yeğenlerine tecavüz ettiği öne sürülen Tuncer Ustael, erkek çocuk ve erkek yeğenine fiili livatada bulunduğu da iddia edildi.

Palu ailesi suçlamalara ne cevap veriyor?

Palu ailesinin program boyunca gerek kayıplardan gerekse de başlarına gelen bir dizi olaydan dolayı Tahnal ailesini sorumlu tuttu. Palu ailesi, 2008'de kaybolan Meryem ve 2009'dan bu yana kendisinden haber alınamayan Melike'nin Tahnal ailesinin fertlerinin yanında olduğunu öne sürüldü. Cezaevinde tutuklu bulunan Hava Palu, çocukları İsa Palu, Fatih Palu, Ayşe Melek Palu ve Emine Ustael ile onun eşi Tuncer Ustael'in bugün Kocaeli Adliyesi'nde yargılanmasına devam edildi.

Palu Ailesi 6. kez hakim karşısında!

Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen Palu Ailesi davasında aile fertleri 6. kez hakim karşısına çıktı. Sanık Tuncay Ustael'in canavarca hislerle Meryem Tahnal'ı öldürdüğü yönünde mütalaasının yapıldığı ve bugün karar duruşması olabileceği bilgisi paylaşıldı.

Enişte Tuncer için ağırlaştırmış müebbet istemi!

Komşu Fırat Bey'in Meryem Hanım'ı ağaca bağlanmış şekilde gören şahit olduğu vurgulandı. Adam öldürme hürriyetten mahrum bırakma izinsiz banka kartını kullanma suçlarından Tuncer Ustael'in yargılandığı ailesinin diğer fertlerinin ise, cinayete yardım etmek ve suçu örtbas etmekten yargılandığı belirtildi. Enişte Tuncer, ağırlaştırmış müebbet istemiyle yargılanıyor.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 13 Şubat Perşembe neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Maria ile Mustafa dizisine Rahmi Dilligil katıldı
Perşembe'nin değişmeyen birincisi ''Bir Zamanlar Çukurova''
Hasret bitiyor, Milyoner başlıyor!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN