Yılmaz’ın arabasındaki fular kimin?

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2020 20:42
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020 21:08
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova’nın 55. bölümünde aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikâyesi geldi ekranlara… Aynı adama âşık iki kadının yaşadıkları bölüme damga vurdu.

Züleyha'nın boynunda gördüğü fuları Yılmaz'ın arabasında bulan Müjgân soluğu konağın kapısında aldı. Kalbi kırık gözü yaşlı Müjgan'ın istediği sadece bir cevaptı. Bu fuların Yılmaz'ın arabasında ne işi vardı? Fular Yılmaz ile görüşeceğini söyleyen Züleyha'nın mıydı? Müjgan'ın bu soruların cevabını almadan bir yere gitmeye niyeti yoktu.

Züleyha: "Benim fularım burada!"

Tepkilere aldırmadan iddiasını sürdüren Müjgân, Yılmaz'ın da gelmesiyle soruların dozunu artırdı. Züleyha'nın arabasına binmediğini söyleyen Yılmaz'ı yalancılıkla bile suçlayacak kadar ileri gitti. O esnada Züleyha kendi fularının yerini hatırladı. Bebek arabasından çıkarıp, delil olarak gösterdi. Adnan üstüne kusmuş, fuları o sebepten boynundan çıkarmıştı.

Aynı adama âşık iki kadın!

Yılmaz'la bir alakası olmadığı, bunu da beynine sokması gerektiğini söyleyen Züleyha Müjgan'ı delirmekle itham etti. Züleyha'nın Yılmaz'ın arabasına bindiğinden emin olan Müjgân gördükleri karşısında dona kalmıştı. Özellikle Züleyha'nın Yılmaz'la buluşacağını söylemesi bu sonuca varmasına neden olmuştu. Kocasından vazgeçmediğini düşünüyordu. Yine aynı adama âşık iki kadın karşı karşıya gelmişti. Her fırsatta birbirlerini kıskanıyorlardı.

Demir Yılmaz'a meydan okudu!

Demir, karısına atılan iftiraya sinirlendi! Müjgan'ı suçlayan Demir, attığı iftiranın çok ağır olduğunu ve yuva yıkmaya çalıştığını söyledi. Karısını da alıp, gözlerinin önünden uzaklara gitmelerini istedi.

"Sakın bir şey söyleme Yılmaz!"

Yılmaz, fuların Behice'nin arkadaşı Hülya Hanım'a ait olduğu gerçeğini Müjgan'ın yüzüne tokat gibi çarptı. Gerçekler karşısında Müjgân Züleyha'nın karşısına geçip "Ben Yılmaz'la buluşacağım" diyerek, kendisini tahrik ettiğini anlatmaya, bu nedenle şüphelendiğini söylemeye çalışsa da, Yılmaz'ın tepkileri daha da yaralanmasına neden oldu. Hem şüphelerinde haksız çıkmış, hem de "paranoyak" damgası yemişti.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın!

https://www.atv.com.tr/webtv/bir-zamanlar-cukurova/ozelvideo/zuleyha-demiri-aldatiyor-mu?id=8872868e-40c0-4825-b9f2-7af201095caa

diğer haberler

Yılmaz’ın arabasındaki fular kimin?
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
Bir TV programından çok daha fazlası! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Bin 500. Bölüme imza attı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN