Dizi TV bu hafta da dopdolu!

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2020 13:04
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020 13:04

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yine keyifli konu ve konukları ile ekrana geliyor!

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftada çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV'de neler ekrana gelecek?

Çarşamba akşamlarının iple çekilen dizisi Kuruluş Osman'ın Dündar Bey'i Ragıp Savaş, bu hafta Dizi TV'nin konuğu. Başarılı oyuncuyla yapım ve karakteri üzerine keyifli sohbet ekrana taşınacak.

atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 5 sezondur Adnan karakteriyle izlediğimiz Mustafa Vuran bu kez programa oyunculuk dışında farklı bir yeteneğiyle konuk oldu.

Dizi TV'den renkli haber turu!

atv ekranının soluksuz macerası Kuruluş Osman'ın kadrosuna başarılı oyuncular katıldı. Son olarak atv'de yayınlanan "Yeter" dizisinde takıntılı doktor Yekta karakteriyle izlediğimiz Yurdaer Okur, bu kez Moğol Komutanı Balgay olarak karşımıza çıktı. Başarılı oyuncunun yanı sıra genç ve yetenekli oyuncular Burak Çelik ve Çağrı Şensoy da dizinin kadrosuna katıldı.

Osman Sınav'ın yapımcı koltuğunda oturduğu Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik'in başrollerini paylaştığı, merakla beklenen Gel Dese Aşk'ın ilk fragmanı yayınlandı. Osman Sınav'ın 10 yıl önce yazdığı bir hikayeden yola çıkılarak yazılan dizinin tanıtımı büyük ilgi topladı. Dizi 20 yıldır evli bir çiftin aşkı yeniden buluş hikayesini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Hepsi ve daha fazlası pazar günü 11.15'de Dizi Tv'de!

diğer haberler

Dizi TV bu hafta da dopdolu!
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN