Hercai'nin 32. Bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2020 15:53
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020 16:25
ABONE OL

Cuma akşamlarına damga vuran Hercai, bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Reyyan ve Miran'ın aşk dolu anlarının izleyiciyle buluşacağı Hercai'nin yeni bölümü için nefesler tutuldu. İşte Hercai'de bu akşam yaşanacaklar?

Hazar ile anlaşma yapan Miran, Reyyan'ın zarar görmesini engellemek için bu anlaşmayı saklamak ister. Kızı Reyyan ve Miran'ın ayrı ayrı acı çekmesine gönlü razı gelmeyen Hazar iki sevdalıyı kavuşturmak için kolları sıvar. Babaannesi Azize'nin kurduğu oyunla Aslanbey konağına geri dönen Elif'i zor günler beklemektedir.

Azize'ye beklemediği darbe gözünden bile sakındığı Elif'den gelecektir.Azat'ın alacağı yeni karar suların bir türlü durulmadığı Şadoğlu ailesinde büyük bir krize neden olur.

Azize planlarını hayata geçirecek mi? Azat ve Elif kavuşacak mı? Miran ve Reyyan'ın ilk sevgililer günü nasıl geçecek? Bütün bu soruların cevabı bu akşam 20.00'de atv ekranlarında!

Hercai'nin son bölümünde neler yaşanmıştı?

Miran, Hazar'ın verdiği mektubun gerçekliğini kabul etmekte zorlanır ama artık göz ardı edemeyeceği bu durum karşısında babaannesiyle yüzleşmeye karar verir. Azize hazırlıksız yakalandığı bu durumun içinden çıkmak için yeni bir oyun kurmaya çalışsa da Miran'ın sarsılan güveni Azize'nin başarılı olmasını engeller. Durumun vahametiyle kendi çıkarlarının harcanmasını istemeyen Sultan cesur bir hamle yaparak Azize'nin dolduramadığı boşlukları doldurup Miran'ın aklını karıştırmaya çalışırken Azize'yi geri ödemek zorunda olduğu bir borcun içerisine sokar. Mektubun ortaya çıkmasıyla beraber intikam oyununda da sona gelindiğini düşünen Hazar bu sefer Dilşah hakkında öğrendiği yeni bilgilerle babasının kendisinden bir şeyler sakladığını keşfeder. Miran'ın intikam arzusuyla başlatmış olduğu bu oyun geçmişin bütün bilinmeyenlerini tek tek ortaya çıkarırken, büyük hesaplaşmalar iki aile arasındaki bütün dengeleri değiştirecektir.

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Hercai yeni bölümüyle Cuma 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Hercai'nin 32. Bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa dizisine Rahmi Dilligil katıldı
Perşembe'nin değişmeyen birincisi ''Bir Zamanlar Çukurova''
Hasret bitiyor, Milyoner başlıyor!
Türkiye 16 yaşındaki hamile kızı konuşuyor! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 23 Eylül Çarşamba
Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. Bölümünde neler yaşanacak?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN