Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 14 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2020 15:22
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020 17:24
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Şubat Cuma! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 14 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 14 Şubat Cuma neler yaşandı?

Tuncer Ustanel'e müebbet, 4 sanığa 12 yıl 6 ay hapis!

Türkiye'nin gündemini belirleyen davada karar çıktı. Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı ve tüm Türkiye'nin nefesini tutup izlediği Palu ailesi olayında sanıklara ceza yağdı. Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesinde 6. görülen duruşmanın bir numaralı sanığı Tuncer Ustanel, Meryem Tahnal'ı "acı çektirerek kasten öldürme ve öldürmeye iştirak" suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbetle yargılandı. Cumhuriyet başsavıcısı tutuklu sanık Tuncer Ustael'e "canavarca hisle veya eziyet çektirerek ve üstsoy veya altsoydan birine ya da eş veya kardeşe karşı" kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan 4 yıldan 14 yıla kadar, "banka veya kredi kartlarının kötüye kullanılması" suçundan 3 yıldan 6 yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar adli para cezası verilmesini, diğer tutuklu sanıklar hakkında da "kasten adam öldürmeye yardım etme" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 17'şer yıldan 32'şer yıla kadar hapis cezası talep etti.

"Herkesle mahşerde hesaplaşacağız!"

Suçlamaları kabul etmeyen Tuncer Ustael, " Herkesle mahşerde hesaplaşacağız. Tahnal ve Palu ailesiyle dinlenen bazı tanıklardan şikayetçiyim. Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Verilecek ceza varsa verin. Başka bir diyeceğim yoktur." dedi.

Eşi Tuncer Ustanel'i koruyan ve kendi annesinin suçlu olduğunu söyleyen Emine Ustanel : "Eşim Tuncer, Meryem Tahnal'ı dövmemiş ve ağaca bağlamamıştır. "Annem Hava, Tahnal ailesinden korkusuna ve kendi suçlarının ortaya çıkmaması için eşimi suçlamıştır. Tahliyemi ve beraatimi istiyorum." şeklinde konuştu.

Anne Hava Palu da suçlamaları kabul etmeyerek Tuncel'in baskısı altında olduğunu belirtti.

İsa Palu ve Ayşe Palu da avukatları suçsuz olduklarını yönünde beyanda bulundu.

Aİlenin küçük oğlu Fatih Palu, "O tarihte yaşım küçüktü. Hiçbir şeye karışmadım. Tuncer'den şikayetçiyim. Tahliyemi ve beraatimi talep ediyorum." şeklinde kendini savundu.

Tuncer Ustael'in avukatı ortada ceset olmadığı için bütün sanıkların belirterek bütün sanıkların beraatini istedi.

Palu ailesi davasında karar çıktı!

Mahkeme heyetinden sanık Tuncer Ustael'in, "canavarca hisle veya eziyet çektirerek ve üstsoy veya altsoydan birine ya da eş veya kardeşe karşı" kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "hürriyeti yoksun kılma" suçundan 4 yıl, "kredi kartının kötüye kullanılması" suçundan 3 yıl olmak üzere toplam 7 yıl hapisle cezalandırılması yönünde karar çıktı.

Heyet, Emine Ustael, Hava, İsa, Ayşe Palu'yu, "kasten öldürmeye yardım etme" suçundan 12 yıl 6'şar ay hapse mahkum etti.

Fatih Palu'ya suçun işlendiği tarihte yaşı küçük olduğu gerekçesiyle tahliye edildi.

Evlat katili babanın cezası belli oldu!

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Engin Karakollu olayında sıcak gelişme! 2018 Ocak ayında Nevşehir'de kaybolan 34 yaşındaki Engin Karakollu'nun kaybolması üzerine annesi ve ablası Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Aile dramının yaşandığı programda anne, acı gerçeği canlı yayında öğrendi. Müge Anlı'nın programına katılan anne ve kız kardeş, 34 yaşındaki Engin Karakollu'nun bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.

Engin Karakollu cinayeti Müge Anlı'da aydınlandı!

atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e oğlunun bulunması için başvuran Şaziment Karakollu, 34 yaşındaki oğlu Engin Karakollu'nun 15 aydır kayıp olduğunu ve bulunmasını istemişti. Oğullarının psikolojik sıkıntıları olduğunu anlatan Şaziment Hanım, oğullarının bütün aile bireylerine şiddet uyguladığını bu nedenle Nevşehir'den İstanbul'a yerleştiklerini söylemişti. Şaziment Karakollu, oğlunun ortadan kaybolmasında eşi Arif Karakollu'nun suçu olabileceğini de iddia etmişti.

Baba Arif Karakollu'dan acı itiraf!

Arif Karakollu, eşi ve kızının stüdyodan çıkmasını istedikten sonra oğlu Engin Karakollu'yu tek kurşunla öldürdüğünü Müge Anlı canlı yayınında itiraf etti. Oğlunu tüfekle öldürdüğünü söyleyen Engin Karakollu, oğlunu evin önüne gömdüğünü söyledi. Evlat katili baba, mecbur kaldım, dedi.

Oğlunu öldüren babaya 16 yıl 8 ay hapis!

Engin Karakollu cinayetinde baba Arif Karakollu 'ya 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi. Arif Karakollu'nun iyi hali ve canlı yayındaki itirafından dolayı müebbet hapis cezasının 16 yıl 8 ay hapis cezasına çevrildiğini belirtildi. Nevşehir 1. Ceza Mahkemesinde görülen davada eşinden şikayetçi olmayan Şaziment Karakollu, yine de eşinin ceza almasına engel olamadı. Müge Anlı yayınına katılan Şaziment Hanım, ne kocasından ne de evladından yana yüzünün gülmediği anlattı. Eşinden ayrılmadığını ve boşanmayı da düşünmediğini sözlerine ekledi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

Palu ailesiyle ilgili diğer haberler için tıklayın!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 14 Şubat Cuma neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
Aleyna Çakır'ın ölümünün 110. Günü! Aleyna'nın ailesinin avukatından çarpıcı açıklamalar!
Bir TV programından çok daha fazlası! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Bin 500. Bölüme imza attı!
Türkiye o’nu izledi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN