Çukurova'ı yerinden oynatacak görüntüler Demir'in elinde!

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2020 15:23

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'da savaş ve barış aynı anda başladı!

Demir ve Yılmaz işbirliği yapıyor?

Uzun zamandır kulaktan kulağa yayılan dedikodular, artık şehirde gündelik hayatın parçası haline gelince Demir de olan bitenden haberdar oldu! Züleyha, Yılmaz'dan Ercüment olayının gerçeklerini öğrenirken, Demir de tüm şehrin Züleyha'ya yapılanlar nedeniyle Ercüment'i öldürdüğü iddiasıyla çalkalandığını öğrendi! İki aile konuyu nasıl kapatacaklarını konuşmak için bir araya geldiklerinde de, Fekeli ve Hünkar, dost olmasalar bile düşmanlık etmekten vazgeçmeleri için Demir ve Yılmaz'ı ikna etti. Hem Züleyha'nın hem Gülten'in adını bu olaydan kurtarmak için Demir ve Yılmaz işbirliği yapmaya karar verdi.

Yılmaz'ın Ercüment'i öldürdüğü artık sır değil!

Demir ve Yılmaz, Çukurova'nın bir numaralı gündemi haline gelen dedikoduları önlemek için birlikte İstanbul'a gittiler. Ercüment'in kız kardeşini kumar borcu yüzünden öldürülmüş olduğunu söylemeye yüklü bir ödeme karşılığı ikna edip Adana'ya getirdiler. Yaman ailesi ile birlikte basının ve tüm Çukurova'nın karşısına çıkan Emel, Ercüment'in ölümünün mafya kaynaklı olduğunu söyleyip, dedikoduların kapanmasını sağladı. Fekeli ve Yılmaz, evde olan biteni konuşurken, Müjgan yine Züleyha'yı korumak için para da ödeyerek işbirliği yapıldığını düşünüp sinir krizi geçirdi. Fekeli, olayın gerçeğini anlattığı sırada ise Behice de kapıdaydı! Savcı'ya yolladığı ihbar mektubu ile bunlara neden olduğunu öğrendi! Tam da o sıralarda, Müjgan'ın Yılmaz ve Züleyha'yı kaydettiği görüntüler Demir'in eline ulaştı. Demir, o görüntüleri gördükten sonra da sulh sürecek mi? Müjgan'ın Züleyha için hazırladığı bu oyun, Züleyha'yı nasıl bir tehlikeye sürükleyecek?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle

diğer haberler

Çukurova'ı yerinden oynatacak görüntüler Demir'in elinde!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN