Esra Erol'da sıcak gelişme! Fayma Özdemir bulundu!

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2020 17:41

Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 21 Şubat Cuma! | Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| İhsan- Aysun kardeşlerden ilginç iddialar! 20 yaşındaki Fayma Özdemir nerede?

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

İhsan Özdemir ve Aysun Yılmaz, 20 Ocak'tan bu yana ulaşamadıkları 20 yaşındaki kardeşleri Fayma Özdemir'i aramak için atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya katıldı. İhsan- Aysun kardeşler, İdris Evren ve kardeşi Masum'un Fayma Özdemir'i kaçırdığını öne sürdü. Genç kızı arayan aile, İdris'in ailesine ulaştıklarında Fayma'nın İdris ile kaçmadığını çünkü kardeşlerden birisinin başka bir kız kaçırdığı cevabı aldığını söyledi.

"Kimse beni aramasın!"

Fayma'nın kaybolduktan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptığı ve açıklamasında "Beni kimse aramasın! Ben Mehmet Sarsılmaz ile birlikte kendi istediğimle kaçtım" şeklinde bir satırlara yer aldığı belirtildi. Aile, Mehmet Sarsılmaz ismini araştırdıklarında karşılarına İdris Evren isminin çıktığını belirtti. İdris ve ailesinin böyle sahte isimler kullandığı iddiası ekrana yansıdı.

Yılmaz Evren telefon hattında!

Fayma Özdemir'in ailesi Evren Ailesi'nin "İstediğiniz kadar çabalayın, gücünüz yetmez biz istersek bu kızı ortaya çıkartırız istemezsek çıkartmayız!" şeklinde tehditler savurduğu iddiasında bulundu. Yayına telefonla bağlanan Yılmaz Bey, Fayma'nın yanlarında olduğunu doğruladı.

Fayma Özdemir bulundu!

Yayına telefonla bağlanan Fayma Özdemir, kendi isteğiyle kaçtığını ve ailesinin sürekli baskı kurdukları için kaçtığını ve geri dönmek istemediği belirtti. İhsan- Aysun kardeşler telefondaki kişinin Fayma olmadığını iddia etti.

diğer haberler

Esra Erol'da sıcak gelişme! Fayma Özdemir bulundu!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN