Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2020 15:17

Hercai nefesleri kesecek yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de atv ekranlarında olacak. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen dizide neler yaşanacağı ise merak konusu oldu. Peki Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Hercai'nin 33. Bölümünde neler olacak?

Miran ev Reyyan'ın keyfini kaçıran not!

Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun kimden geldiğini çözmeye çalışırken Harun'la oteldeki sürpriz karşılaşmaları Miran'ın notla ilgili şüphelerini Harun'a çevirmesine neden olur ama otelde yaşanan tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz.

Miran ve Hazar'ın iş birliği!

Hazar ve Miran'ın ortaklık anlaşması devam ederken, Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar'la iş birliği yapar. Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasını istemeyen Nasuh, Dilşah'ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar'ı durdurmak için harekete geçer. Tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir.

Hercai 33. Bölüm Fragmanları büyük ilgi gördü!

Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Sevilen dizi Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Hercai yeni bölüm fragmanı

Hercai 34. Bölüm Fragmanı

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Hercai yeni bölümüyle Cuma 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Hercai'nin 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN