Havva Nur: "2 aylık hamileyim!"

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2020 18:03

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

atv'nin sevilen programı Esra Erol'da birbirinden çarpıcı konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Kadir Ölçer, 18 yaşındaki lise öğrencisi kızı Havva Nur Ölçer'i aramak için canlı yayındaydı. 23 Aralık tarihinden bu yana kızına ulaşamadığını anlatan Kadir Bey, Havva Nur'u Nurullah Ünlü'nün kaçırdığını öne sürdü.

"Para vereyim davanı geri çek dediler!"

Karşı tarafın kendisine defalarca haber gönderdiğini öne süren Kadir Ölçer, şikayetini geri çekmek için para teklif edildiğini iddia etti. 60.000 TL para karşılığında davayı geri çekmeyi kabul eden Kadir Bey, bu parayı Havva Nur'un düğünü için kullanacağını söyledi.

Esra Erol'dan Kadir Ölçer'e manidar soru!

Esra Erol :" Şimdi kızınız kaçmış, siz şikayetçi olmuş gittiğiniz yol çok güzel... Kızınızı bulmak için o adrese defalarca baskın yaptırmışsınız, eğitim gören liseye giden bir kızınız var. Kızınızın peşinde olmuşsunuz. Fakat bu insanlarla masaya oturmuşsunuz.Ben sırf kızımı bulmak için o insanlarla masaya oturur muyum? Otururum. Başlık parasıyla bu işi çözeceklerine inanan insanlara ben de başlık parasıyla bu işi çözerim derim. Kızımı aldıktan sonra bu işi sonlandırırım. Benim anlayamadığım sen kızını arıyorsun, evliliğe engel olmak istiyorsun ;ama başlık parasını nerelere harcayacağını söylüyorsun.Derdin kızını mı bulmak yoksa benim kızı aldılar 60.000 TL'yi vermediler mi?"

Havva Nur Ölçer'in büyük itirafı!

Nurullah Ünlü, dün nikah kıydıkları ortaya çıkan Havva Nur Ölçer, yayına telefonla bağlandı. Babasıyla hararetli bir tartışma yaşayan genç kız, annemin elini öpeceğim. Ben o evde ne yaşadığımı kendim biliyorum. Ben çekeceğimi çektim, dedi. Havva Nur Ölçer, 2 aylık hamile olduğunu belirtti.

diğer haberler

Havva Nur: "2 aylık hamileyim!"
20 yaşındaki Ezgi Dikilitaş'ı Hüseyin Öztürk mü kaçırdı? Genç kız tehdit ve şantaj ile mi tutuluyor? Esra Erol yeni bölüm!
Esra Erol'da 28 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 28 Mayıs Perşembe 2020!
Esra Erol'da akıl almaz olay! Büyük tüpü alarak evden kaçtı! Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 27 Mayıs Çarşamba
Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |
Pınar Onbey hakkındaki iddialara yanıt verdi! 10 yıllık evliliğini Mutlu Kirli yüzünden mi bitirdi?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN