Çocuklarını yıllar önce terk eden 68 yaşındaki Cemile Öztürk'ün büyük pişmanlığı!

Giriş Tarihi: 12 Mart 2020 11:16

Cemile Öztürk, yıllar önce bırakıp gittiği 3 çocuğunun bulunması için atv'nin başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı! Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Mart  Perşembe!

Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Mart Perşembe! Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm!

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya, birbirine hasret kalan yakınları kavuşturmaya devam ediyor! 68 yaşındaki Cemile Öztürk, İstanbul Sarıgazi'deki komşusunun 1977'de evlatlık verdiği Tarkan, Nuran ve Serkan adlı üç çocuğunu arıyor. Sezer Kara ile birlikteliğinden 3 çocuğu bulunan Cemile Hanım, Tarkan'ın 50, Nuran'ın 48, Serkan'ın ise 44 yaşında olduğunu tahmin ediyor.

Yaşlı kadının büyük pişmanlığı!

Çaresiz kaldığı için çocuklarını bırakmak zorunda kaldığını anlatan yaşlı kadın, Sezer Bey'in eve bakmadığını ve beraberliklerinde sorunlar olduğunu söyledi. Ablasının çocuklarını istemediği için bıraktığını anlatan yaşlı kadın, Kara'nın Tarkan, Nuran ve Serkan'ı komşuya bıraktığını belirtti. Komşusunun izine ulaşamadığına değinen yaşlı kadın çocuklarının evlatlık verildiğini öne sürdü.

Cemile Öztürk'ün gözyaşları!

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyen Öztürk, çocuklarını tanıyan bilen varsa ulaşması konusunda çağrıda bulundu. Pişman olduğunu anlatan Cemile Hanım, çocuklarının yan yana mı yoksa ayrı mı hayatlarına devam ettiklerini merak etti. Yuvalaya verilmiş olma ihtimalleri üzerinde durulan Tarkan, Nuran ve Serkan için yaşlı kadın gözyaşları döktü. Yaptığı evlilikten de yüzü gülmeyen Öztürk, eşinden şiddet gördüğünü söyledi. Yaşlı kadın çocuklarını aramasına eşinin izin vermediğini belirtti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Çocuklarını yıllar önce terk eden 68 yaşındaki Cemile Öztürk'ün büyük pişmanlığı!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un kayıp köpeğini Müge Anlı buldu!
16 yaşındaki Sıla'yı Müge Anlı buldu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 2 Haziran Salı 2020!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN