Hercai'nin 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 13 Mart 2020 16:15

atv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hercai bu akşam 20.00'de izleyiciyle buluşacak. Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu... Hazar Şadoğlu'nun öz kızı olmadığını öğrenen büyük bir yıkım yaşamıştır. Reyyan yaşadığı zor günleri faturasını kime kesecek?

Hercai'nin 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Hercai'nin 37. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Hercai yeni bölüm izle

Hercai 37. Bölüm Fragmanı

Hercai'nin yeni bölümü için nefesler tutuldu!

Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan'ın dünyası başına yıkılır. Bunca sene Şadoğlu konağına ait hissetmeyen ve bir gün kuş olup uçmak isteyen Reyyan, dedesinin kendisine neden bir yabancı gibi davrandığını şimdi daha iyi anlamaktadır. Hayatta en çok sevdiği iki adamın söylediği yalanlar yüzünden yüreğinde taşıyacağından daha fazla acı biriktiren Reyyan'ın yardımına Şükran koşar. Hazar ve Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan'ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır.

Diğer yandan Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren'i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır. Reyyan ve Miran'ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran'ı köy evinden kovar. Kendi hayatını başkalarının mutluluğu için hep yarım bırakan Reyyan, bundan sonra hak ettiği hayatı yaşayıp kendi ayakları üzerinde durmak için çok önemli bir karar alır. Acaba Reyyan'ın aldığı bu karar Miran ve Hazar'ı nasıl etkileyecektir?

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Hercai yeni bölümüyle Cuma 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Hercai'nin 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN