Reyyan’ın içindeki acı!

Giriş Tarihi: 13 Mart 2020 22:45

Hercai 36. bölüm #reyyanıngerçekleri etiketiyle atv ekranlarına geldi. Canını en çok sevdiklerinin acıtması Reyyan’a zor geldi. Babası ile Miran’ı bir arada görmek en büyük dileğiyken ona bile sevinemedi. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Reyyan, en baştan ona sorulsaydı bileceği gerçeklerin kendisini incitmesini, bir yalanın avutmasına tercih edecekti. Babasının sevgisinin gerçekliğini bilse de kendisine yalan söylenmesi onu çok yaraladı.

"Seni sevmem diye mi korktun baba!"

Kendisi sevmese bile Hazar'ı babası olarak yine seveceğini anlatan Reyyan'ın kalbi paramparçaydı. Üstelik Hazar'ın kızı olduğu düşünüldüğü için intikamın da günahsız yere hedefi olmuştu. Nedenlerini sorsa da, bu yapılanı anlamak için değil, sadece sevdiklerine sitem içindi.

"Keşke duyduklarım yalan olsaydı!"

Reyyan'ın sitemleri hayatında en çok sevdiği iki erkeğeydi. Biri babası diğeri kocası. Onların kendisini yaktığını mahvettiğini yüzlerine haykırdı Reyyan. "Biri beni sevdiğine inandırıp hayallerimi çaldı." diyerek Miran'ı; "Diğeri babam olduğuna inandırdı!" diyerek Hazar'ı kastediyordu. Ne bir babası ne de bir seveni olmadığını düşünen Reyyan'a artık ne dense boştu.

"Gidersin diye korktum kızım!"

Miran kendisine yapılanların bencillik olduğunu söylüyor, kimi sevdiyse cezasını gördüğünü Miran ve Hazar'ın yüzüne vuruyordu. Yapamadığını söyleyemediğini anlatsa da Hazar, artık Reyyan'ın herkese ummanlar gibi açtığı kalbi, şimdi sadece kendisi için atıyordu.

Miran Reyyan'la aynı acıyı yaşayacak.

Günlerdir vicdanından kurtulamadığı için Reyyan'ı kendinden uzak tutan Miran şimdi uzatıyordu karşı tarafa elini. Fakat Reyyan'ın yarası ve çektikleri o kadar derindi ki, o eli tutmayı şimdi de o istemiyordu. İntikamı yanlış kişiden alan Miran da aynı acıyı yaşayacaktı. Reyyan'dan kaçmasının bedelini ödeyecekti.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Reyyan’ın içindeki acı!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN