Zehra cinayetinin sırrı çözülüyor!

Giriş Tarihi: 16 Mart 2020 15:51

6 yaşındaki Zehra’yı kim öldürdü? Müge Anlı’nın günlerdir canlı yayında günlerdir izini sürdüğü cinayetin sırrı artık çözülmek üzere. Cuma günü stüdyoda iddialar gündeme gelmiş, çok gergin anlar yaşanmıştı. Her geçen dakika tansiyon yükseldiği stüdyoda, cinayet sebebi olarak konuşulan konularda yasak aşk ihtimali arttı. Zehra Topdağ cinayetinin aydınlanmasına ramak kaldı. Pazartesi Müge Anlı canlı yayınına katılan Zehra’nın annesi, bütün aile gibi ilk günden beri gelinleri Kadriye’den şüphelendiğini söyledi.

Katil aileden biri mi?

Bir çocuğun en güvenli olduğu yer olan evinde öldürülen Zehra Cinayetin üstünden 6 yıl geçti ama katili hala bulunamadı. 6 yaşındaki Zehra 2014 yılında Urfa'da evlerinin avlusunda oynarken, bir anda ortadan kaybolmuş, ertesi gün küçücük bedeni çuvala sarılı halde bulunmuştu. Aile fertlerinin şüpheliler listesinde olduğu cinayette tüm akrabalar katilin bulunmasını istiyor.

Yasak ilişki kurbanı mı?

Şüphe okları ilk günden bu yana öldürülen kızın abisinin eski eşi ve amcasını işaret ediyordu. Mide bulandıran iddiaya göre Kadriye, küçük Zehra'nın amcası ile yasak ilişki yaşarken, Zehra onları görmüş, olay ortaya çıkmasın diye de minik kız öldürülmüştü. Katil zanlılarının peşine düşen Müge Anlı ve ekibi Kadriye'nin abisi Ahmet Topdağ'a ulaştı. Çarpıcı açıklamaları vardı. Yine de kardeşinin cinayet işleyebileceğine ihtimal vermedi. Zehra'yı aileden birinin öldürmüş olabileceği ihtimalini ortaya attı. Ceylan ve Zeynep'ten neden şüphelenmediklerini sordu.

Stüdyoda gergin anlar…

Ahmet Topdağ Müge Anlı canlı yayınında kız kardeşi Kadriye'nin Ya İsmail'le ya da İsmail'in çocuklarıyla bir ilişkisi olabileceğini söyledi. Cinayeti işleyen kişinin evden tanıdık biri olduğunu ifade etti. Kadriye'nin abisinin ortaya attığı iddia stüdyoda tansiyonu yükseltti. Daha sonra programa canlı bağlanan abi Ahmet Topdağ, önce verdiği röportajda ortaya attığı iddiaları yalanlayınca, stüdyodakileri çileden çıkardı.

Zehra'nın annesi canlı yayında

Zehra'nın annesi Amşe, Müge Anlı'nın sorularını cevapladı. 6 yaşında öldürülen kızı Zehra ile ilgili anlatılmayan detayları ifade etti. Gelinleri Kadriye'nin evde yalnız olduğunu anlatan Amşe, ilk günden beri ondan şüphelendiğini söyledi. Öldürülen Zehra'nın kuzeni Mehmet Akıncı da canlı yayına bağlandı. Olay gününü anlattı.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Zehra cinayetinin sırrı çözülüyor!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN