Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 161. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 17 Mart 2020 16:31

Bicoların öldürdüğü Boran'ın intikamını almak için Hızır harekete geçer. | EDHO yeni bölüm | EDHO canlı izle | Eşkıya kesintisiz izle! | Eşkıya HD izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Hızır'ın öfkesi!

Dostları için kendini siper eden Boran, hayata gözlerini yumar. Zaman kaybetmeden ablalarının intikamını almak için harekete geçen Bicolar, Boran'a kaderden kaçış olmadığını gösterirler. Boran'ın intikamını almak isteyen İlyas ve Behzat'ı artık kontrol altında tutmak mümkün değildir.

Hızır'ın yüreklere su serpen kararı!

Hızır'ın Boran ile ilgili kararı herkesin yüreğini rahatlatır. Bu habere en çok üzülecek olan kişi ise kuşkusuz hastanede yattığı için "babam" dediği adamın ölürken yanında olamayan Tekin olacaktır. Son hamleden sonra düşmanları Hızır'ın güç kaybetmeye devam ederek yıkılacağını düşünürken unuttukları önemli bir şey vardır. Hızır Çakırbeyli her darbeden sonra biraz daha güçlenir ve daha büyük bir hırsla ayağa kalkar. Nitekim yine öyle olacaktır.

Boran'ın intikamı!

Hızır'ın talimatına göre Boran, onu öldürenlerden önce toprağa girmeyecek, Bicoların saklandığı deliği bulmak için gerekirse her taşın altına bakılacaktır. Altan, Çakırbeylilerle ilgili en başta planladığını başarmış, masayı bölüp parçalamış, yönetmek içinse kolları sıvamıştır. Çıkardığı savaşı en gerisinden izleyen Altan, Hızır'ın Köksal'ı öldürmesiyle birlikte, patlamaya hazır bir bomba gibi ortalarda dolaşan Volkan'ın pimini çekip hedefine fırlatacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 161. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 161. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragman

Eşkıya 161. Bölüm Fragmanı

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 161. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN