Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Mart Salı neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 17 Mart 2020 14:34

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mart Salı! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Mart Salı! neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Müge Anlı'da aranan Özcan Eren hakkında kan donduran gelişme!

İsmail ve Hatice Eren çifti kayıplara karışan oğulları Özcan Eren'i aramak için atv'nin başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. 7 Şubat'ta Manisa Soma'da sırlarla dolu şekilde ortalardan kaybolan 22 yaşındaki gencin kaybıyla ilgili sıcak gelişmeler yaşandı. An be an gelişmeleri takip eden Eren Ailesi, veteriner Hekim Mehmet T'yi suçladı.

Kesik kol bulundu, arama çalışmaları başlatıldı!

Kayıp gencin telefon sinyalinin en son alındığı nokta olan Sevişler Baraj Gölü'nde bulunan kesik kolun ardından bölgede hareketli anlar yaşandı. Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri ve ilçe jandarma ekipleri baraj gölündeki çalışmalarını genişletti. Afad, Manisa Sualtı Koruma Kurtarma Timi ile birlikte kesik kolun ait olunduğu bedenin aranmasına gün boyu devam edildi. Kötü hava koşulları baraj gölü ve çevresindeki arama çalışmalarını olumsuz etkiledi. Çalışmalara bir süreliğine ara verildi. Özcan Eren nasıl kayboldu?

Aileden 450.000 TL fidye istendi!

"Olaydan kimseye söz etmeyeceksiniz!" uyarısında bulunulduğu "Kimsenin haberi olmasın, çok önemli ve gizlidir" satırlarının yer aldığı notta eğer para teslim edilmezse Özcan'ın öldüreceğinin söyleniyordu. Mektupta ısrarla Özcan'ın fidye parası için kaçırıldığı vurgusunun yapılması ise dikkat çekmişti. Fidyecinin ilginç diğer bir isteği de parayı dede Şaban Eren'in getirmesini istemesiydi.

Mehmet T. tutuklandı!

Şüpheli Veteriner Hekim Mehmet T. sorgusunda, fidye mektubunu Özcan'la birlikte yazdıklarını kabul etti. Mehmet, genci kendisinin öldürmediğini öne sürse de delilleri karartmak ve adli makamları yanlış yönlendirmek suçundan tutuklanıp ceza evine gönderildi. Soma'da kaybolan başka biri kişi olmadığı için, bulunan ceset parçasının kendi oğullarına ait olduğunu düşünen aile, Mehmet'in artık suçunu itiraf edip cezasını çekmesini istedi.

Mehmet T.'den eski çalışanına ölüm tehditi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine röportaj veren bir kadın 5 yıl önce Mehmet T. ile kısa süreli çalıştığını söyledi. Mehmet T.'nin verdiği sözleri tutmadığını, tedavi etmeye çalıştığı hayvanları yeterince uyuşturmadan ameliyat ettiğini anlattı. Yaşadığı bir tartışmayı dile getiren eski çalışan, Mehmet T.'nin kendisine, seni burada öldürsem kimsenin ruhu duymaz, dediğini belirtti. Sinirlendiği zaman çok canice bakıyordu diyen kadın, şüpheli Mehmet'in bagajında satır, tel, ip ve boş çuval olduğunu gördüğünü söyledi.

İlgili haber için tıklayın!

Tuğba Özbek'in babası Muhammet Şerif mi?

25 yaşındaki 4 çocuk annesi Tuğba Özbek haftalar önce hiç görmediği babasını bulmak için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurmuştu. Yeter ki babam ortaya çıksın diyen genç kadın, bayramlarda babamın yanına gidip elini öpmek istiyorum demişti. Tuğba Hanım'ın baba olarak bildiği Nedim Süzgün'e Müge Anlı ve ekibi kısa sürede ulaştı. Babası olduğunu düşündüğü Nedim Bey'in fotoğrafını ilk kez canlı yayında gören genç kadın, annesinin bu konuda emin olmadığını söyledi. Kısa sürede bulunan Nedim Bey, stüdyoya gelmiş ve Tuğba Hanım ile kucaklaşmıştı.Nedim Süzgün ve Tuğba Özbek DNA Testi yaptırmaya karar verdi. İlk test verileri yetersiz kalınca anneden de kan örneği alındı ve sonuç beklendi. Nedim Süzgün, Tuğba kızım çıkarsa çok sevinirim demişti. Annesinin babası olarak işaret ettiği Nedim Bey ile DNA testi uyuşmayan Tuğba Hanım, canlı yayında hüzünlü dakikalar yaşadı.

Tuğba Özbek'in teyzesi bildiklerini anlattı!

Tuğba Özbek'in cezaevindeki annesi Fatma Hanım, yıllar önce ablasının zoruyla bir evlilik yaptığını söylemişti. Kızının bu evlilikten dünyaya gelmiş olabileceğini belirten Fatma Hanım'ın iddiaları üzerine Müge Anlı'nın ekibi Emine Sıcak'ı buldu. Kardeşi Fatma'nın yalan söylediğini belirten Emine Hanım: "Hayatında o kadar insan vardı ki çocuğunun babasının kim olduğunu bilmiyordu" dedi. Tuğba Hanım ise, teyzesini suçladı. Yayına telefonla bağlanan Emine Hanım ve yeğeni arasındaki gerilimi Müge Anlı sonlandırdı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Mart Salı neler oldu?

Tuğba Özbek'in babası Muhammet Şerif mi?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı ,cezaevindeki anne Fatma Hanım'ın kısa süre evli kaldığı Muhammet Şerif hakkında bilgilere ulaştığını söyledi. Anlı, Muhammet Şerif'in 7 yıl önce vefat ettiğini belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Muhammet Şerif'in eşi Nurşen Şerif'e ulaştı. Nurşen Hanım, eşinin kendisine evliliğinin 3 gün sürdüğünü ve Fatma Hanım'ın düğünden sonra kaçtığını anlattığını söyledi. Evliliğe Fatma Hanım'ın ablası Emine Sıcak'ın aracılık ettiğini belirten Nurşen Şerif önemli bilgiler verdi. Nurşen Hanım, Fatma Hanım'ın düğünde takılan takıları alıp ortadan kaybolduğunu duyduğunu ifade etti. Muhammet Bey'in eşi Nurşen Şerif, kızı Nuray Şerif ile birlikte stüdyoya geldi.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Mart Salı neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN