Tuğba Özbek'in babası Muhammet Şerif  mi?

Giriş Tarihi: 17 Mart 2020 12:42

25 yaşındaki 4 çocuk annesi Tuğba Özbek'in babası kim? Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi kime nasıl ulaştı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mart Salı! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Hangi gelişmeler yaşandı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Mart Salı neler oldu?

25 yaşındaki 4 çocuk annesi Tuğba Özbek haftalar önce hiç görmediği babasını bulmak için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurmuştu. Yeter ki babam ortaya çıksın diyen genç kadın, bayramlarda babamın yanına gidip elini öpmek istiyorum demişti. Tuğba Hanım'ın baba olarak bildiği Nedim Süzgün'e Müge Anlı ve ekibi kısa sürede ulaştı. Babası olduğunu düşündüğü Nedim Bey'in fotoğrafını ilk kez canlı yayında gören genç kadın, annesinin bu konuda emin olmadığını söyledi. Kısa sürede bulunan Nedim Bey, stüdyoya gelmiş ve Tuğba Hanım ile kucaklaşmıştı.Nedim Süzgün ve Tuğba Özbek DNA Testi yaptırmaya karar verdi. İlk test verileri yetersiz kalınca anneden de kan örneği alındı ve sonuç beklendi. Nedim Süzgün, Tuğba kızım çıkarsa çok sevinirim demişti. Annesinin babası olarak işaret ettiği Nedim Bey ile DNA testi uyuşmayan Tuğba Hanım, canlı yayında hüzünlü dakikalar yaşadı.

Tuğba Özbek'in teyzesi bildiklerini anlattı!

Tuğba Özbek'in cezaevindeki annesi Fatma Hanım, yıllar önce ablasının zoruyla bir evlilik yaptığını söylemişti. Kızının bu evlilikten dünyaya gelmiş olabileceğini belirten Fatma Hanım'ın iddiaları üzerine Müge Anlı'nın ekibi Emine Sıcak'ı buldu. Kardeşi Fatma'nın yalan söylediğini belirten Emine Hanım: "Hayatında o kadar insan vardı ki çocuğunun babasının kim olduğunu bilmiyordu" dedi. Tuğba Hanım ise, teyzesini suçladı. Yayına telefonla bağlanan Emine Hanım ve yeğeni arasındaki gerilimi Müge Anlı sonlandırdı.

Tuğba Özbek'in babası Muhammet Şerif mi?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı ,cezaevindeki anne Fatma Hanım'ın kısa süre evli kaldığı Muhammet Şerif hakkında bilgilere ulaştığını söyledi. Anlı, Muhammet Şerif'in 7 yıl önce vefat ettiğini belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Muhammet Şerif'in eşi Nurşen Şerif'e ulaştı. Nurşen Hanım, eşinin kendisine evliliğinin 3 gün sürdüğünü ve Fatma Hanım'ın düğünden sonra kaçtığını anlattığını söyledi. Evliliğe Fatma Hanım'ın ablası Emine Sıcak'ın aracılık ettiğini belirten Nurşen Şerif önemli bilgiler verdi. Nurşen Hanım, Fatma Hanım'ın düğünde takılan takıları alıp ortadan kaybolduğunu duyduğunu ifade etti. Muhammet Bey'in eşi Nurşen Şerif, kızı Nuray Şerif ile birlikte stüdyoya geldi.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Tuğba Özbek'in babası Muhammet Şerif  mi?
Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın bulundu!
Bir günde 3 ailenin yüzünü güldürdü!
Müge Anlı'da 9 Temmuz Perşembe neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
Hülya Soğandere'den sevindiren haber! Müge Anlı kayıp bir genç kızı daha buldu!
Müge Anlı'da 8 Temmuz Çarşamba neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN