Baha Akkoç nerede?

Giriş Tarihi: 18 Mart 2020 17:43

atv'nin başarılı programı Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de canlı yayınla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. | Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 18 Mart Çarşamba!

Esra Erol'da programına Manisa'dan başvuran Ali Akkoç yaşadıklarını canlı yayında anlattı. Ali Akkoç: "Karım Baha Akkoç, 5 gün önce 3 yaşındaki kızımız Kadriye Naz'ı da alıp ortadan kayboldu!" iddiasıyla programa başvurdu.

Baha Akkoç, Eskişehir'de mi?

2015'te Baha Hanım ile dünya evine giren Ali Akkoç, Manisa'da bir hayat kurduklarını ve burada çalışmaya başladıklarını anlattı. Ali Akkoç, olay gecesi 00.30'da eşinin Adana'ya gideceğini söylediğini akabinde kendisini telefonundan engellediğini belirtti. Ali Bey, eşinin evden giderken bir mektup bıraktığını kimseyle gitmediğini yazdığını söyledi. Akkoç, sonrasında eşinin Adana'ya bir erkeğin yanına gittiğini iki yıldır bu kişi ile konuştuğunu yazdığını açıkladı. Ali Akkoç, eşinin giderken evden sadece eşyalarını aldığını dikkat çekerken paraları olmadığı için değerli bir şey götürmediğini söyledi.Başarılı sunucu Esra Erol, Baha'nın en son Eskişehir'de İrem Güler isimli bir kişi ile görüştüğünün tespit edildiğini açıkladı. Baha Akkoç'un sosyal medyaya olan düşkünlüğü de yayına taşındı.

"Baha Akkoç ortadan kaybolduktan sonra karşı komşuları da taşındı!"

diğer haberler

Baha Akkoç nerede?
Engelli evladı ve 45 günlük bebeğiyle ortada kalan bir annenin isyanı!
Havva Nur: "2 aylık hamileyim!"
Nuray Türkkan evden neden kaçtı?
Kazakistan'dan atv ziyareti!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN